banner491

Başkan'dan halkla görüş saati

Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nun, göreve geldiğinde başlattığı ''Halk Görüş Saati'' uygulamasını yeni hizmet binasında da sürdürdüğü bildirildi. Trabzon Belediye Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, Gümrükçüoğlu'nun makamında va

Başkan'dan halkla görüş saati

Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nun, göreve geldiğinde başlattığı ''Halk Görüş Saati'' uygulamasını yeni hizmet binasında da sürdürdüğü bildirildi.

Trabzon Belediye Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, Gümrükçüoğlu'nun makamında vatandaşlarla tek tek görüşerek istek ve önerilerini dinlediği, belediye kapılarının herkese açık olduğu belirtildi.

Katılımcı belediyecilik anlayışıyla çalışmaların sürdürüldüğü ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

''Kenti yönetirken vatandaşlarımızın görüş, istek ve önerileri bizim için son derece önemlidir. Bir taraftan Trabzon'un kabuğunu kıracak büyük projeleri hayata geçirmeye çalışırken bir yandan da şehrimizin asıl unsurları olan vatandaşlarımızla var olan güçlü diyaloglarımızı sürdürmeye gayret ediyoruz. Bu anlamda mahalle, esnaf ve sivil toplum örgütlerine yönelik ziyaretlerde bulunuyoruz. Ayrıca göreve geldiğimizde belediyemizde düzenlediğimiz ''Halk Görüş Saati' uygulaması ile vatandaşlarımızla yüz yüze görüşerek sorunlarına çözüm getirmeye çalışıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde Trabzon'u hak ettiği yere getirmek için gayretlerimizi sürdürüyoruz.''


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
fofink
fofink - 9 yıl Önce

sayın başkan haber başlığındaki resimdeki arkadaş benim okul arkadaşımdır.size sunduğu raporları birebir biliyorum.haklı talepleri var.o o sizden yardımı hakediyor.haksız taleplerde bulunmuyor.referandum sürecinde beni deli etmiştir.o evetçi bense hayırcıydım.valla iyi savunuyor oartiyi.sizden dahada akpli olduğunu düşünüyorum bu olumsuzluklarda.saygılarımla.

SIRADAKİ HABER

banner441