7m

uzungöl yayla otel

Başkan başkanı...

AK Parti Trabzon İl Başkanı Adnan Günnar ve yönetim kurulu üyeleri Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Günar, “Cenabı Allah hayırlı uğurlu eylesin. Hep beraber yüzümüz güldü. Tüm te

Bölgesel 03.04.2014, 12:00
Başkan başkanı...
AK Parti Trabzon İl Başkanı Adnan Günnar ve yönetim kurulu üyeleri Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 
Başkan Günar, “Cenabı Allah hayırlı uğurlu eylesin. Hep beraber yüzümüz güldü. Tüm teşkilatımızdan Allah razı olsun. Teşkilat mensuplarımız kar, kış, kıyamet demeden sabah saat 5’lere kadar çok ciddi bir çalışma ile büyük bir fedakarlık ile seçimlere çalıştılar. Bu süreç içerisinde yaklaşık 1.5 ay sahada yer aldılar. SKM ne demişse, il teşkilatı ne istedi ise bütün görevleri çok güzel bir şekilde yerine getirdiniz. Trabzon’da ilçelerde, beldelerde ve köylerde adım atmadık yer bırakmadınız. Yüzümüzü güldürdünüz. Allah da sizin yüzünüzü güldürsün. Milletvekillerimizden, eski bakanlarımız Sayın Faruk Nafiz Özak’tan, Erdoğan Bayraktar’dan, teşkilatlarımızdan, en başta vatandaşlarımızdan Cenabı Hakk razı olsun” dedi.
 
Başkan Gümrükçüoğlu ise, tüm teşkilat mensuplarına ve vatandaşlara teşekkür etti ve seçimde elde edilen başarının büyük fedakarlıkların sonucu elde edildiğini kaydetti. Gümrükçüoğlu, “Geçtiğimiz 5 senede de ve bu seçim kampanyasında bu başarı tamamen sizlerin eseridir. Bu bir fedakarlıktı ve ben bu fedakarlığı kardeşlerimin hepsinde yaşadım ve gördüm. Arkadaşlarımızı SKM nereye görevlendirmişse hiçbir menfaat beklemeden, işinden gücünden, evinden fedakarlık yapıp gece gündüz çalıştılar. Birlikte azim ve özveri ile çalışarak bu seçimlerden de başarı ile çıktık. Emeğinizi ve gayretinizi hiçbir zaman unutmayacağım. Allah hepinizden ve tüm vatandaşlarımızdan razı olsun” diye konuştu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@