Aykan'dan Cemaati kızdıracak sözler

AK Parti Trabzon eski Milletvekili Asım Aykan son paralel operasyonu sonrası yaptığı açıklamada Cemaate yüklendi. TİMSAH GÖZYAŞLARINIZ İNANDIRICI DEĞİLEski vekil ve eski belediye başkanı Asım Aykan bir gazetenin operasyonla ilgili attığı manşete ise kişis

Aykan'dan Cemaati kızdıracak sözler
AK Parti Trabzon eski Milletvekili Asım Aykan son paralel operasyonu sonrası yaptığı açıklamada Cemaate yüklendi.
 
TİMSAH GÖZYAŞLARINIZ İNANDIRICI DEĞİL
Eski vekil ve eski belediye başkanı Asım Aykan bir gazetenin operasyonla ilgili attığı manşete ise kişisel facebook sayfasından şu açıklamayı yaptı: “Hiçbir zaman Milletin tarafında olmayan gazete başlık atmış: "Cemaat ilk kez sokağa çıktı" Önce bir hususu düzeltelim ve cemaat kavramına haksızlık etmeyelim Cemaat sokakta olmaz Cami’de de olur.Tabanda sırf Allah rızası için koşan insanların üzerine ÇÖKEN bir ÇETE nin ülkemize ve inancımıza vurduğu ağır darbeyi görmemek ferasetli bir mümin için söz konusu olamaz.Başka hiçbir suç işlememiş olsalar bile tertemiz insanların yıktıkları dünyalarının karşılığı onlar için vebal olarak yeterlidir.Bedelini de ödeyecekler.Timsah gözyaşları hiçte inandırıcı değil”
 
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim halil
ibrahim halil - 6 yıl Önce

La sen bi sus yaa. Belediye başkanlığının ilk dönemi seçilme çalışmalarında Erdoğdu Çatakta kahvede Ne dedin hatırlıyormusun. Doğalgaz Erdoğdu da seneye yanacak. Bu benim namus ve şeref meselem, demiştin. Kaç yıl geçti sen hesapla ve namus ve şerefine sahip çık.

Cahit Sağır
Cahit Sağır - 6 yıl Önce

Sayın Başkanım değerli vekilim.Sizi yakından tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum.Bu topluma sağlıklı mesajlar verebilecek ender ve önder olan kişiliğinle bu topluma çok hizmet verebilecek performansınızın var olduğuna bu toplumun kahir ekseriyetince özümsemeştir.şimdiden bayramınızı tebrik eder sağlık ve huzur dolu günler dilerim.

ibrahim halil
ibrahim halil - 6 yıl Önce

Körler sağırlar birbirini ağırlar.. Körle yatan sağır kalkar..Memleketin Yarısı , kör-sağır -dilsiz.. Daha ne diyeyim size..

SIRADAKİ HABER