alexa metrics

banner536

Aydın "Başbakan Demirören'i TTF'ye atadı"

Her Yönüyle Trabzon Etkinlikleri kapsamında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’ne gelen Milliyetçi hareket Partisi Koray Aydın, haber61’e açıklamalarda bulundu.Radyo haber61 ve Haber61 TV’nin ortak yayınında açıklamalarda bulunan Aydın Ankara’da yapılan Her Yö

Bölgesel 23.02.2013, 16:02
Aydın

Her Yönüyle Trabzon Etkinlikleri kapsamında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’ne gelen Milliyetçi hareket Partisi Koray Aydın, haber61’e açıklamalarda bulundu.

Radyo haber61 ve Haber61 TV’nin ortak yayınında açıklamalarda bulunan Aydın Ankara’da yapılan Her Yönüyle Trabzon Etkinliklerinin her sene bir önceki seneden daha kalabalık olduğunu söyleyerek “Biz burada memleket havasını solumuş oluyoruz, Ankara’da yaşayan Trabzonlular için bu 3 günün 4 günün anlamı çok büyük. Trabzonluların hızlı olarak bir araya gelmek genlerinde var, şunu da gördük ki Trabzonlu kadar hızlı bir araya gelip gücünü göstermeyi şu ana kadar kimse başaramadı. Biliyorsunuz bu etkinlikleri Ankara’da ilk Trabzonlular başlattı, şimdi yayıldı diğer illerde yapıyorlar ama kim yaparsa yapsın aslı gibi olmuyor.” Dedi.

Trabzonspor'da İskelet iyi değil, sorumlusuda yönetim

Trabzonspor ile ilgili kendisine yöneltilen soruları da ceveplayan Milliyetçi Hareket Partisi Trabzon Milletvekili Koray Aydın Trabzonspor’un iskeletinin iyi olmadığını, bunu sezon başından beri söylediğini ifade etti. Trabzonspor’un bu iskeletle başarılı olamayacağını da vurgulayan Aydın bu iskeleti büyük maliyetler ödeyerek oluşturan yönetimin suçlu olduğunu da vurguladı.

Trabzonsporun sezon sonu bu iskeleti dağıtıp yeni bir iskelet oluşturması gerektiğini de vurgulayan Milletvekili Aydın konuşmasına şöyle devam etti  “Bunu ta sezon başından beri söylüyorum.  Takımın durumu iyi değil bu iskeletle de Trabzonspor’un netice alması bana göre mümkün değil. Sezon sonunda bu iskeletin dağıtılıp yeni bir iskelet oluşturulması gerekiyor., bu seneden umudumuzu kestikte seneye bakalım.  Yeni hocamıza da güveniyoruz o da bu konuda istekli ve arzulu görünüyor, bu seneden umudumuzu kestikte seneye bakalım. Trabzonspor yönetimi bu iskeleti oluştururken çok para harcadı. Paralarda sokağa gitti. Şu anda bu oyuncuları saltığa çıkarsa bunlara para veren olmaz. Ancak üste para vererek bunları gönderebiliriz. O halde bunun suçu yönetimde değil  mi?”

Başbakan Demirören’i atadı

Şike sürecinin düğümünü Başbakan çözdüğünü  bunu Yıldırım Demirören’i futbol federasyonunun başına getirerek Fenerbahçeyi akladığını söyleyen  Aydın  “Şike sürecinin düğümünü Başbakan çözdüğünü  Yıldırım Demirören’i  TFF Başkanlığı’na atadı. Seçilmedi aslında atandı oraya o.  O da kendisine verilen görevi yerine getirdi,  Fenerbahçe’yi akladı, Trabzonspor’un da şampiyonluğunu gasp etti.  Şimdi bu saatten sonra çok yapılacak bir şey yok. Sadece davanın temyizi aşaması da gerçekleşirse artık Trabzonspor’un şampiyonluğunu bu sefer  Başbakan bile engelleyemez.” Dedi.

Akyazı Bayatladı

Trabzon’da yapımı devam eden Akyazı spor kompleksi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Aydın “Akyazı bayatladı. Artık konuşmaya bile değer görmüyorum 10 senedir Akyazı’yı konuşuyoruz. Böyle ikram yapılan bir şeymiş gibi sunuluyor, bana göre her şehre yapılan bir stadlardan biri ben öyle heyecanla karşılamıyorum” şeklinde konuştu.


Yorumlar (7)
erol 9 yıl önce
sayın vekilim biz taraftarların gücü buna yetmiyor bize kalsa bırakın yönetimi trabzon şehrine giremezler ancak sizin gücünüz var başkan adayımız budur deyin trabzonlu sizi destekler içimiz acıyor sadri şenerin yüzünden futboldan nefret eder hale geldik bize yazık deyilmi.
erdem aksoy 9 yıl önce
Hiç bir siyasi partıye oy vermeyi düşünmüyordum ama sen olunca başka yiğidim.İstersen istifa et partinden bdp ye geç eğer sen varsan, sana benim hanemden 7 oy.Adam gibi adamsın.
adil türk 9 yıl önce
Kin ve nefrete dönüştü.Artık akyazı hiç umurumda değil.Avniaker bize yeter onu Trabzonspor taraftarları aralarında para toplayıp daha modern hale getirebilir.Buda AKP ye kapak olur.
kenan pehlivanlı 9 yıl önce
bu açıklamayı parti başkanın neden yapmıyor. Etkisiz kişilerin konuşması boşuna.
Neymar Messi 9 yıl önce
Sn.Koray Aydin cok dobra insansin bu acik sozlulugun basina is acmasin bu zamanda acik sozlu insanlar kaybediyor sonun Muhsin Yazicioglu gibi olmasin Cumhuriyet tarihinde acik sozlu insanlara yak suikast duzenlenmistir yada Siyasi hayati na son verdirmislerdir orasi Turkiye Kurtlar Sofrasinda cok dikkatli olmalisin.
ali ateş 9 yıl önce
ts nin arkasında duran tek vekilimize böyle diyorsan diğerlerine hakaret etmen gerek,siyasi konuşma gerçekçi ol,tayyip seni konuşturuyor dimi,senin gibi trabzonlularda bu zihniyet varken çok daha tayyibin hırsız fb.sini alkışlarsın.
Erol yeşilyurt 9 yıl önce
Mecliste Trabzon sporu Şike konusunda Tek savunan Millet Vekilimiz Sen sin Koray Abi seni İlerliyen zamanlarda Türk milliyetçilerinin Lideri olarak görmek istiyoruz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@