Artan terör eylemlerine Trabzon'dan sert mesaj

 Son dönemlerde artan terör saldırılarına bir tepki’de Trabzon Kavakmeydan Ülkü Ocakların dan geldi.  Kavak Meydan Ülkü Ocağı Başkanı Murat Yiğit Sürekli olarak yapay gündem oluşturulsa da, vatanımızın en önemli meselesi terör olayları ve haince saldırıla

Bölgesel 19.09.2012, 11:17
Artan terör eylemlerine Trabzon'dan sert mesaj

 

Son dönemlerde artan terör saldırılarına bir tepki’de Trabzon Kavakmeydan Ülkü Ocakların dan geldi. 
 
Kavak Meydan Ülkü Ocağı Başkanı Murat Yiğit Sürekli olarak yapay gündem oluşturulsa da, vatanımızın en önemli meselesi terör olayları ve haince saldırılar olduğunu söyledi. 
 
Konuşmasında Yiğit, “Her yeni güne uyanırken; televizyonda ve gazetelerde şehit haberleri ile karşılaşmaktayız. Her şehit haberi bizleri üzmekte ve yüreğimizi yangın yerine çevirmektedir. Görüyoruz ki; bugün tehditler artmış, tehlike haddinden fazla yükselmiş ve ülkemizin dört bir tarafı kaosa sürüklenmiştir. Terörün bu boyutlara ulaşmasında en önemli sorumluluk; terörle mücadele yerine müzakereyi seçen, açılımlarla bölücüleri cesaretlendiren, Habur rezaletini bizlere yaşatan ve Oslo görüşmesinde teslimiyetçi politika izleyen yetkililer ve onlara çanak tutan yandaşlarıdır.” İfadelerine yer verdi. 
 
Yiğit, “Al rengini şehitlerimizin kanından alan Türk Bayrağımızın Beytüşşebap’ta dalgalandığı askeri lojmandan indirilmesini normal karşılayıp sessiz kalanlar, Türk bayrağının indirilmesi emrini verenler, askeri aracın üzerine asılan bez parçasını sineye çekenler ve Türk Devletinin itibarını zedeleyenler cezasız kalmayacaklardır.”dedi. 
 
Ülkü Ocakları olarak Ne şartlarda olursa olsun bayrağın dalgalanacağını ifade eden Yiğit, “Ezanımız susmayacak, vatanımız bölünmeyecektir. Yaşanan bu süreçte Türk Milletinin dirliğini, birlik ve beraberliğini kimse bozamayacaktır. Bu vesile ile terör olaylarında şehit olan askerlerimize ve polislerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabır ve asil Türk Milletine başsağlığı dileriz.”şeklinde konuştu 
 
Yorumlar (2)
Kaptan BATAR 8 yıl önce
Ey Kendini Türk evladı olarak görenler.Bunca ihanet,bunca şehit ve saldırı karşısında ne yapıyoruz?Gün gücünü gösterme günüdür.Bayrağını,yüreğini,gücünü al ve sokağa çık.
adil türk 8 yıl önce
Din kardeşlerimizi bize düşman yaptılar.Gücümüzü zayıflattılar.Ülkemize üs kurdular sadece abd çıkarları için kullandılar.Bağımsızlığımızı elimizden aldılar.Şimdi afganistandaki bataklığa bizi çekmek istiyorlar.Bu pkk nın en büyük sebebi ABD dir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@