"Arsin'i unutmam mümkün değil"

ARSİN’DE ÇOK ŞEY ÖĞRENDİMEski Arsin kaymakamı Salih Altun bir yıl önce tayin olduğu ilçesini ziyaret etti.Önce Van ardından da Bitlis’e tayin edilen ve halen Bitlis Vali Yardımcısı olarak görev yapan Salih Altun  Arsin ilçesinde görev yaparken ilçe halkın

Bölgesel 11.09.2014, 20:24
ARSİN’DE ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM
Eski Arsin kaymakamı Salih Altun bir yıl önce tayin olduğu ilçesini ziyaret etti.Önce Van ardından da Bitlis’e tayin edilen ve halen Bitlis Vali Yardımcısı olarak görev yapan Salih Altun  Arsin ilçesinde görev yaparken ilçe halkının kendisine gösterdiği sahiplenme ve yardımlaşma duygusunu hiçbir zaman unutmayacağını belirterek “Burada çok şey öğrendim,güzel insanlar tanıdım” dedi.
SAHİL PROJESİ TRABZON’UN YÜZ AKI
Arsin Belediye Başkanı Dr.Erdem Şen’in ilçenin kaderini değiştirecek hizmetlere imza attığını da belirten Bitlis Vali Yardımcısı Salih Altun “Arsin artık alt yapı sorunlarını çözmüş sahil projesiyle yeni bir kimliğe bürünmüş.Bizim de bu değişimde katkımız olmuşsa ne mutlu bana” dedi.
as-003.jpg
HEMŞERİSİ YALNIZ BIRAKMADI
Arsin Kaymakamlığını ve Arsin Belediye Başkanlığını ziyaret eden ilçe esnafı ile sohbet etme imkanı bulan Altun’a hemşerisi Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi’de eşlik etti.Altun, Trabzon ile Artvin arasında sevgi köprüsü kuran Trabzon Artvinliler Derneği’ne de teşekkür etti.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
emre seydioğlu 7 yıl önce
Arsin sahil projesiyle gerçekten şahane bir görünüm kazandı. Fakat yüz bin tane proje geliştirilse yitip giden kumsalların yerini asla alamaz. Keşke belediyeler yol denizle aramıza girmeden proje üretebilseydi. 5 - 10 sene sonra yetişecek olan gençliğe yol olan yerlerin kumsal olduğunu anlattığımızda bizden nefret edecekler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@