vardallar

Arsin'de halk ve emniyet bir arada

Arsin ilçe emniyet müdürü Hüseyin Cörüt'ün organize ettiği öğlen yemeğinde bir araya gelen siyaset,sivil toplum örgütü başkanları ve esnaflar organizasyondan dolayı ilçe emniyet müdürüne teşekkür ettiler.Arsin ilçe  kaymakamı Salih Altun’un da katıldığı d

Bölgesel 14.03.2013, 14:21
Arsin'de halk ve emniyet bir arada

Arsin ilçe emniyet müdürü Hüseyin Cörüt'ün organize ettiği öğlen yemeğinde bir araya gelen siyaset,sivil toplum örgütü başkanları ve esnaflar organizasyondan dolayı ilçe emniyet müdürüne teşekkür ettiler.

Arsin ilçe  kaymakamı Salih Altun’un da katıldığı davete MHP,CHP ilçe başkanlarıyla Arsin Ziraat odası başkanı Hasan Kozoğlu, Arsinspor futbol şube başkanı Bekir Şengül, Asin belediye meclis üyesi Bilal Beşir, Süleyman Gürsoy, TES-İŞ Şube başkanı Cengizhan Gündoğdu, Atayurt belediye başkanı Hüseyin Zengin ve muhtarlar katıldı.
Yemekten sonra bir konuşma yapan ilçe kaymakamı Salih Altun bu gün burada güzel bir birliktelik ve kaynaşma yaşanmaktadır.
 
Halkla emniyetin içi içe olduğu güzel bir organizasyon.İlçe emniyet müdürlüğümüz vatandaşla el ele vererek ilçe emniyet binasında ve binanın dışında örnek bir çalışma yaptı.Bu birlikteliği öğlen yemeğinde misafirlere balık ikram ederekte pekiştirmiş oldu.Arsin huzurlu ve güzel bir ilçe.Bu tür dayanışma örneklerini çoğaltarak yaşamamız gerek diye ekledi.
 
İlçe emniyet müdürü Hüseyin Çörüt’de katkılarından ve katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederek eksikliğimiz varsa affedilmesini talep ederiz diye konuştu.
 

Yorumlar (1)
Mustafa Öztürk 9 yıl önce
Trabzon da yaşayan biri olarak Arsinlileri kıskandım. Keşke tüm polislerimiz de bu güzide polislerimiz gibi olsa, vatandaşını kucaklasa ... Arsin polisini kutluyorum helle olsun,darısı diğer il ve ilçelerimize.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@