Amca katili teslim oldu

Giresun'un Dereli ilçesinde geçtiğimiz hafta meydana gelen cinayet olayının faili jandarmaya teslim oldu. Şahıs, iifadesinin alınmasının ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.Olay 5 Ağustos tarihinde ilçenin Adliye Lojmanları önünde meydana gelmişti.

Bölgesel 13.08.2014, 11:45
Amca katili teslim oldu

Giresun'un Dereli ilçesinde geçtiğimiz hafta meydana gelen cinayet olayının faili jandarmaya teslim oldu. Şahıs, iifadesinin alınmasının ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olay 5 Ağustos tarihinde ilçenin Adliye Lojmanları önünde meydana gelmişti. Cinayet zanlısı Cengiz Aslan babası ve kardeşini öldürmek suçundan yattığı cezaevinden denetimli serbestlik kapsamında çıkan amcası Eşref Aslan’ı tabancayla vurduktan sonra firar etmişti. Eşref Aslan’ın 2001 yılında Cengiz Aslan’ın babası Dursun’u, 8 yıl önce de kardeşi Mustafa’yı öldürdüğü belirlendi. Eşref Aslan’ın bu suçlardan dolayı cezaevinde bulunduğu ve denetimli serbestlik kapsamında cezaevinden çıktığı öğrenildi.
Ayrıca cinayet zanlısı Cengiz Aslan’ın da 2005 yılında Trabzon’dan tuttukları taksici ve 2 arkadaşının Çamlı köyünde öldürülmesi olayına karıştığı bir süre tutuklu yargılandıktan sonra serbest kaldığı öğrenildi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@