banner491

Altunbaş,huzur evini ziyaret etti

AK Parti Trabzon Merkez İlce Başkanı Temel Altunbaş, beraberindekilerle birlikte Trabzon Huzur Evini ziyaret ederek orada yaşayan vatandaşlarla bayramlaştı. Başkan Altunbaş kendilerinin sadece yaşlıları bayramda değil her zaman hatırladıklarını belirterek

Altunbaş,huzur evini ziyaret etti

AK Parti Trabzon Merkez İlce Başkanı Temel Altunbaş, beraberindekilerle birlikte Trabzon Huzur Evini ziyaret ederek orada yaşayan vatandaşlarla bayramlaştı. 

Başkan Altunbaş kendilerinin sadece yaşlıları bayramda değil her zaman hatırladıklarını belirterek, “Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte göreve gelişimizden bu yana huzurevi ve hastane gibi toplum olarak hassasiyet taşımamız gereken yerleri hiç unutmadık, hep hatırladık. Tabi buraları ziyaret ederken buralardaki hizmetleri de yerinde görüp inceleme imkanımız olmakta.
 
Verilen hizmetin memnuniyetini de vatandaşlarımıza, hizmetten faydalanan halkımıza sorarak öğrenmekte, bilmekteyiz. Memnuniyet verici olduğunu bilmek ve görmek, varsa aksaklıkların giderilmesi için gerekli çalışmaların yapılmasının bir an önce sağlanması kişisel, toplumsal ve görev sorumluluğumun gereğidir. Bu ziyaretleri sık sık ve bugüne kadar olduğu gibi sürdürmeye devam edeceğiz.
 
Burada bu güzel hizmetlerin verilmesine sebep olan başta Başbakanımız ve AK Parti hükümetlerinin değerli üyelerine, yaşlılarımıza gösterdikleri özenli ve özverili yaklaşımlarından dolayı kendilerine bu güzel hizmetleri sunan Sosyal Hizmetler Müdürlüğü personeline ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyor, iyi çalışmalar diliyorum.
 
Bu vesile ile de tüm büyüklerimizin kurban bayramını kutluyor, sağlık, huzur ve esenlikler getirmesini temenni ediyorum” dedi.
 
Yaşlılar tarafından ilgi ve sevinçle karşılanan Temel Altunbaş ve yönetim kurulu üyelerine sevgilerini ifade eden huzurevinde kalan vatandaşlar, Hatırlanmanın tarif edilemez bir duygu olduğunu, bu yüzden başkanımız Altunbaş ve yönetimine teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner441

banner495