alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Altepe Trabzon'a hayran kaldı

Sağlıklı Kentler Birliği Toplantısı için Trabzon'a gelen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, ile birlikte sahilde bulunan yürüyüş yolunda yürüdü.Sağlıklı Kentler Birliği Toplantısı’na katı

Bölgesel 05.05.2012, 09:45
Altepe Trabzon'a hayran kaldı

Sağlıklı Kentler Birliği Toplantısı için Trabzon'a gelen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, ile birlikte sahilde bulunan yürüyüş yolunda yürüdü.

Sağlıklı Kentler Birliği Toplantısı’na katılmak için Trabzon'a gelen Belediye Başkanları ve Belediye yetkilileri ile birlikte misafirleriyle bir araya gelen Başkan Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile birlikte gece geç saatlerde yürüyüş yolunda yürüdü.

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu yürüyüş yolunun vatandaşlardan büyük ilgi gördüğünü ifade ederek,"Biz göreve geldikten sonra vatandaşların denizle buluşmasını sağlamak amacıyla buraya 5 Bin 625 Metre uzunluğunda yürüyüş yolunu yaptık. İnsanlarımız eşofmanlarını giyip günün her saatinde burada sporlarını yapabiliyorlar. Vatandaşlarımızın yürüyüş yolundan 24 saat faydalanmalarını sağlayabilmek içinde güzergah boyunca ışıklandırmasını tamamladık. Artık bu yürüyüş yolu günün her saatinde halkımızın kullanımındadır" dedi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ise Trabzon Belediyesi’nin son 3 yılda yaptığı faaliyetleri dışarıdan duyduklarını ancak buraya geldiklerinde görme imkanı bulduklarını kaydederek “Sağlıklı Kentler Birliği Toplantısına katılmamız sebebi ile geldiğimiz Trabzon'da bu değişimi net bir şekilde gözleme fırsatı bulduk. Yürüyüş yolu gerçekten çok güzel olmuş. Gece yarısında bile insanlar burada aileleriyle gezip, yürüyüş yapabiliyorlar. Sahildeki sosyal alanlar ve yeşil alan çok güzel olmuş. Bunun yanında Meydan Parkı’nda yapılan düzenleme insanın gerçekten içini açıyor. Her şehirde böyle güzel ve geniş meydanların olması gerekiyor. Trabzon her acıdan bir Büyükşehir Belediyesi olmayı hak ediyor" şeklinde konuştu.

recep_altepe_gumrukcuoglu.jpg


Yorumlar (4)
gara hamza 10 yıl önce
o kadar abartma syın başkan trabzona yapilan yatırımların çoğunu devlet yapıyor öz kaynaklarılan sadece meydan parkını yapmiştır onuda büyük bır yağmur yağdığinda ğöreceğiz gerısı şüşürme reklamları çok kuvetlıdır medya ellerınde ne dıyorlarsa öy le yazılıyor
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Güzel yerleri var da sen kötü yerlerini hiç görmemişsin anlaşılan Bursa daha güzel şehir abartmayalım:)
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
İyi ki şu meydan parkı yapıldı yoksa halimiz ne olacaktı?:)
MEHMET KÜÇÜK 10 yıl önce
Sayın başkana soruyorum,hangi yatırım yapıldı ,kaç kişi isdihdam yarattı.Bu konuda acıklama yaparsa memnun olurum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@