7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Akçaabat'ta anlamlı konser

  Akçaabat Kavaklı İlköğretim ve Ortaokulu'nda görev yapan öğretmenlerin yer aldığı koro, Akçaabat Erol Günaydın Konferans Salonu'nda, Türk halk müziği konseri verdi. Anadolu'nun çeşitli yörelerine ait eserleri seslendiren 17 öğretmenden oluşan koro, izle

Bölgesel 28.11.2012, 17:11
Akçaabat'ta anlamlı konser

 

 

Akçaabat Kavaklı İlköğretim ve Ortaokulu'nda görev yapan öğretmenlerin yer aldığı koro, Akçaabat Erol Günaydın Konferans Salonu'nda, Türk halk müziği konseri verdi. Anadolu'nun çeşitli yörelerine ait eserleri seslendiren 17 öğretmenden oluşan koro, izleyenlerin beğenisini kazandı.

Kavaklı İlköğretim Okulu Müdürü Turan Atalar, öğretmenlerin eğitim dışında sosyal alanlarda da başarılı çalışmalara imza attıklarını söyledi.

Öğretmenlerin sınıftaki başarıları kadar, sahnede de başarılı olduklarını ifade eden Atalar, ''Sahneye alışan öğretmenlerimizle gelecek günlerde bir tiyatro çalışması yapmayı planlıyoruz. Çalışmalara özveri ile katılan öğretmenlerimi ve onlara destek olan ailelerini gönülden kutluyorum'' dedi.

 Konseri, İlçe Mili Eğitim Müdürü Mehmet Salih Köse, Kavaklı Belediye Başkanı Halil İbrahim Dervişoğlu, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ile veliler izledi. 


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@