7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Ak Parti'den Trabzon'da bir açılış daha...

Ak Parti Trabzon teşkilatı bugün bir açılış daha gerçekleştirdi. Seçim çalışmaları çerçevesinde çalışmalarını sürdüren AK Parti Soğuksu Mahallesi’nde seçim irtibat bürosu açılışı gerçekleştirdi. Törene halk yoğun ilgi gösterirken katılımcılar konuşmaların

Bölgesel 12.03.2014, 17:55
Ak Parti'den Trabzon'da bir açılış daha...
Ak Parti Trabzon teşkilatı bugün bir açılış daha gerçekleştirdi.
 
Seçim çalışmaları çerçevesinde çalışmalarını sürdüren AK Parti Soğuksu Mahallesi’nde seçim irtibat bürosu açılışı gerçekleştirdi.
 
Törene halk yoğun ilgi gösterirken katılımcılar konuşmalarında AK Parti’nin bugüne kadar ülke genelinde ve Trabzon’daki icraatları ile ilgili bilgi vererek seçimlerde kendilerine  destek vermelerini istediler. 

 


Yorumlar (1)
TOLGA ÖZKAN 8 yıl önce
Erdoğan Bayraktarın Çevre ve Şehircilik Bakanlığından ayrılmasından sonra yerine gelen Sn İdris Güllücenin yaptığı ilk icraat Erdoğan Bey’in zamanında işe giren personelleri “ Erdoğan bey bakanlığı Trabzonlular bakanlığına çevirdi” mantığıyla işten çıkarıyor. Durumu tüm Trabzonlu AKP milletvekillerine iletmemize rağmen ne yazık ki hiç biri bişey yapmadı. Bakanlıktaki Trabzonlu kıyımına kendi menfaatleri uğruna sessiz kaldılar. Tüm Trabzonlu siyasetçilere yazıklar olsun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@