AK Parti'den Gülen cemaatine sert gönderme

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz'dan çok sert açıklama geldiİçeride ve dışarıdaki bu şer odakları ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar milli iradeye boyun eğdiremeyecekler. Askeri vesayete, bürokratik vesayete, yargı vesayetine, dış güçlere ve

AK Parti'den Gülen cemaatine sert gönderme

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz'dan çok sert açıklama geldi

İçeride ve dışarıdaki bu şer odakları ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar milli iradeye boyun eğdiremeyecekler. Askeri vesayete, bürokratik vesayete, yargı vesayetine, dış güçlere ve çetelere bugüne kadar boyun eğmedik bundan sonra da eğmeyeceğiz. AK Parti gücünü ne karanlık çevrelerden ne okyanus ötesinden ne de kirli ittifaklardan almaktadır. Birileri boşuna ellerini ovuşturmasın. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, kökü dışarıda olan bazı mihraklarca AK Parti’yi yıpratmaya yönelik itibarsızlaştırma ve karalama kampanyalarının yürütüldüğünü belirterek, “Bir kısım medya, sermaye ve çeteler, dışarıdan güdümlü olduğu anlaşılan ve önceden hazırlandığı belli olan bir psikolojik operasyonu yürütmektedir” dedi.

NE KARANLIK ÇEVRELER NE OKYANUS ÖTESİ NE KİRLİ İTTİFAKLAR...

“İçeride ve dışarıdaki bu şer odakları ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar milli iradeye boyun eğdiremeyecekler. Herkes bilsin ki AK Parti iktidarı bu milletin kendisine verdiği emanete hiçbir zaman halel getirmeyecektir. Askeri vesayete, bürokratik vesayete, yargı vesayetine, dış güçlere ve çetelere bugüne kadar boyun eğmedik bundan sonra da eğmeyeceğiz. 27 Nisan Muhtırası sonrası, kapatma davası sonrası nasıl dik durduysak bu yıpratmalara karşı da öyle dik duracağız. Birileri manşetlerle, kirli oyunlarla, tehditlerle ve kurdukları tuzaklarla AK Partiyi köşeye sıkıştırabileceğini sanıyor ama yanılıyorlar. AK Parti’nin arkasında koca bir millet var. AK Parti hesabı yalnızca ve yalnızca millete verir. AK Parti gücünü ne karanlık çevrelerden ne okyanus ötesinden ne de kirli ittifaklardan almaktadır. AK Parti gücünü sadece milletten almaktadır. Birileri boşuna ellerini ovuşturmasın. Türkiye’nin yolu değişmez, Türkiye emin adımlarla yoluna devam eder ve kurulan tuzakları bir bir bozar. İnanıyorum ki bu yıpratma sürecinden de milletimizin desteğiyle AK Parti daha güçlü çıkacak ve 30 Martta Millet bu odaklara dersini verecektir.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
EMRE NEHIR
EMRE NEHIR - 6 yıl Önce

Gerçek yüzünüz cıkıyor merak etmeyin Bu Ülkeyi bölmek isteyen Pkknın oyuncağı haline gelen bir Hükümet istemiyorum.Türklüğe bile savaş açtınız.

Hüseyin Karagöz
Hüseyin Karagöz - 6 yıl Önce

Ulus ve Üniter devlet için çok hayırlı olacak....

tuncay türk
tuncay türk - 6 yıl Önce

hepinizin başbakan dahil gülen hocayla ilgili övgü ve minnet dolu sözleri kulaklarımızda hala hatta başbakan erdoğan seçim konuşmasında okyanus ötesine minnet ve sevgilerini göndermişti şimdi ne oldu da cemaat kirli oldu ? biraz delikanlı olun be !!! cemaatle işbirliği yapıp iktidara gelirken cemaat iyi, orduyu komutanları hapislere tıkarken cemaat iyi yargı siyasallaşırken cemaat iyi ee şimdi hırsızlıklarınız yolsuzluklarınız ortaya çıkınca cemaat kötü öyle mi ? hadi oradan !!! sizin başbakanınız itiraf etmedi mi ne istedilerde vermedik diye ? ne karşılığında verdiniz kardeşim ? neleri kimin adına verdiniz ? cemaat niye kirli oldu anlatta öğrenelim ?

tuncay türk
tuncay türk - 6 yıl Önce

siz iktidar olmak için tüm menfaat çıkar odaklarını bir araya getirin, eski komünist, eski ülkücü, eski ve yeni liboş, ateist yazarlar televizyoncular, bölücü kürtçüler, tarikat ve cemaatler bu kadar zıt düşünceler acaba bir iktidar etrafında neden toplandı ? bu gün pkk ile bile işbirliği yapıyorsunuz iktidarınız için, yarın pkk yı hangi yüzle eleştireceksiniz ? bu ülkeyi erdoğan öcalan gülen birlikte yönetmiyormuydu ? madem bunlar bu kadar kirliydi niye işbirliği yaptınız arkadaş ? ortada bir hırsızlık yolsuzluk var mı ? var ona bakmıyorsunuz ona buna çatıyorsunuz türk milleti sizi affedecek yaptığınız haksızlık yolsuzluk adaletsizlikler kul hakkı yemeniz dinimizi kirli işlerinize alet etmeniz yanınıza mı kalacak sandınız ?

SIRADAKİ HABER

banner513