Ak Parti'de istifa sesleri

Trabzon İl genel meclisinde başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken ve bu seçimlerde il genel meclisi sıralamasında 6. sıradan aday gösterilen Halil Kılıç, yarın istifa edeceğini söyledi. Yaklaşık 5 yıllık görev süresi içerisinde Köyler Hizmet Getirme Birliğ

Bölgesel 18.02.2009, 15:16
Ak Parti'de istifa sesleri

Trabzon İl genel meclisinde başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken ve bu seçimlerde il genel meclisi sıralamasında 6. sıradan aday gösterilen Halil Kılıç, yarın istifa edeceğini söyledi.

 

Yaklaşık 5 yıllık görev süresi içerisinde Köyler Hizmet Getirme Birliği, Sağlık ve Bütçe komisyonları gibi önemli görevlerde bulunan Halil Kılıç, bir merkez adayı olarak ellerinden gelen hizmeti vatandaşlara getirmeye çalıştıklarını belirtti.

 

Halil Kılıç, kendisinin 6. sırada yer almasının çok önemli olmadığını da ifade ederek, ''Aslında benim listede olup olmamam çok önemli değil. Benim haricimde merkezden herhangi bir kişinin il genel meclisi sıralamasında yer almaması üzüntü verici. Merkez, inşallah yeni dönemde yalnız bırakılmaz'' diye konuştu.

 

AK Parti'den istifa etmesi gibi bir durumun söz konusu olmadığını kaydeden Halil Kılıç, görevde bulunduğu süre içerisinde kendisine kolaylık gösteren herkese teşekkür etti.

 

Halil Kılıç, Trabzon'da özel bir hastanede burun ameliyatı geçiren il genel meclisi üyesi Hayati Yavuz'u ziyaret etti. İl genel meclisinde tanışan ve 5 yıllık süre içerisinde birbirlerinden ayrılmayan iki dost, önümüzdeki süreçte de birbirlerinden ayrılmayacaklarını söylediler.

Yorumlar (2)
özczan 12 yıl önce
hayret kı hayret bakıyorum ıcınızde bırtane adamkıbı adamı meslıs lıstesınde yok cok merak edıyom acaba nedenı ne yada alınmadıği tabı bellı helal yıyen aranızda yerı yoktur ılcesını savunan seven ıstedığinı yaptıran sız boyle bır ınsanı beledıye encumenıne layık gormuyorsunuz gorduklerınızı hayretle okuyomokuyorum cok şey kaybettığinızın farkında değilmısınız HASAN BAYRAKTAR gel sen bızım partıya baş tacı yapalım senı senın değerını bız bılıyoz halıt alıcı
veRSACE 12 yıl önce
Seçim süreçlerinde herkesi memnun edecek bir tablonun ortaya çıkması çok zor.Onun için bazan duygusal, bazanda gerçekçi olan çıkışları da anlayışla karşılamak lazım.Ak Parti, Trabzon Belediye başkanlığını alamazsa (alacağından en ufak bir şüphem yok)görevde olsun olmasın hiç kimsenin Ak Partili olarak sokağa çıkmaya hakkı yok diye düşünüyorum.Bir kere bu tesbiti yapalım.Seçimden sonra herkesin eteğindeki taşı dökmekte serbesttir.Zaman, O zamandır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@