AK Parti'de bayramlaşma

AK Parti Trabzon İl teşkilatı tarafından düzenlenen geleneksel bayramlaşma töreni Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde yapıldı. Bayramlaşma törenine AK Parti Trabzon Milletvekili Prof. Dr. Aydın Bıyıklıoğlu, Safiye Seymenoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakan

AK Parti'de bayramlaşma
AK Parti Trabzon İl teşkilatı tarafından düzenlenen geleneksel bayramlaşma töreni Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde yapıldı. Bayramlaşma törenine AK Parti Trabzon Milletvekili Prof. Dr. Aydın Bıyıklıoğlu, Safiye Seymenoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, Büyükşehir Belediye BaşkanVekili Seyfullah Kınalı, Trabzon Eski Milletvekili Şeref Malkoç, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları, teşkilat mensupları ile parti üyeleri katıldı. 
 
2015 HEDEFLERİNİ AÇIKLADI
 
 
Bayramlaşma töreninin açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, dünyada huzursuzluk hakim sürerken Türkiye'de 12 yıldaki üstün başarılarla dünyanın en huzurlu ve güvenilir ülkelerinden biri olduğunu belirterek, "Uzaktan bize düşmanlık yapanlara fırsat vermeyecek kadar büyük olmanın onurunu yaşıyoruz. Bu başarılardaki en üst paye, kurucu genel başkanımız, dünya liderimiz, şimdiki cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dır. Kendilerine AK Parti olarak minnettarız. Hepimiz, bir birimizi canı gönülden seviyor ve bu sevginin karşılığı vatandaşımıza yansıyor. Neticesini de sandıklarda alıyoruz. Trabzon yüzde 70'lere varan oy oranı ile birlikte Türkiye'nin büyük şehirler arasında ilk dördüne tüm şehirleri arasında da ilk onlara girecek büyük başarılara imza atıyor. Bu başarıların da hükümet kanadıyla birlikte, Türkiye'nin yönetimine büyük bir katkısı oluyor. O güç birliği ile birlikte vesayet tamamıyla ortadan kalkıyor. Şimdi de yargıda vesayetin devam ettirilmesi için ne yazık ki bazı grup ve ortakları nasıl ki CHP ile MHP seçimlerde bir arada oldularsa aynı şekilde diğer gruplarda onlarla birlikte çalşıarak yargı ve HSYK seçimlerde elinden geleni yapmaktadır. Milletimzin bize veridği desteklerle tüm bu oyunlar ve manevralar bertaraf olacaktır. Buna inancımız sonsuzdur. Biz Türk ve İslam dünyasının önderliğini yapmış güçlü imparatorlar kurmuş atalarımızın neslinden geliyoruz. Bizim davamız peygamberin davasıdır. Ortalama 8 ayda bir seçim yapan teşkilatız. Önümüzde ilçe kongreleri gibi, önemli, zevkli bir o kadar da zor bir kongre süreci bizi bekliyor. Bunu çok kolay atlatacağımıza eminim. El birliği ile istişare ederek, ben değil biz anlayışı ile hareket ederek, istişare kararıyla tek liste ile birlikte seçime gitmek çok daha faydalıdır. AK Parti'de demokrasi her zaman vardır. Demokrasiden güç alanlar aynı şekilde kendi ilçe kongrelerinde de demokratik davranarak, istişare ve temayüllerle birlikte kararını verecektir. İlçe kongrelerinden hemen sonra 2015 seçimleri geliyor. Yeni Türkiye'nin yeni genel başkanı Ahmet Davutoğlu ile birlikte 2015 seçimlerinde hedefimiz yüzde 70'in üzerine çıkmaktır. Bizleri bugünlere güler yüzle ve Ak yüzle getiren sayın Cumhurbaşkanımız, Türkiye'de ki ilk il ziyaretini Trabzon'a gerçekleştirecek. 10 Ekim'de cuma namazından sonra meydan parkında değerli Trabzon Halkına hitap edecektir. Tüm Trabzon halkı olarak cumhurbaşkanımıza bütün dünyanın izleyeceği bu törende en büyük desteği vereceğiz. Bu teşkilatlara olan güvenimiz tamdır. Defalarca büyük ve başarılı mitinglere imza atan bu teşkilatımız bu desteği hayırlı günde meydan parkında verecektir. Teşkilatımız kurulduğu günden bugüne huzur içinde çalışmasıyla göz doldurmuş, tüm fitne ve fesat ortamını dağıtmıştır. Bizler kongre sürecinde elbette ki taraf olmuşuzdur. Bundan doğal bir şey olamaz. Biz hepimiz kardeşiz, birbirimizi çok seviyoruz" dedi. 
 
 
 

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler