Acil serviste bıçaklama

Samsun Mehmet Aydın Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'nde 1'i güvenlik görevlisi 2 kişiyi bıçakla yaraladığı iddiasıyla tutuklanan simitçi genç, yargılandığı mahkeme tarafından 14 yıl 9 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı. Simitçi tezgahının cam

Acil serviste bıçaklama
Samsun Mehmet Aydın Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'nde 1'i güvenlik görevlisi 2 kişiyi bıçakla yaraladığı iddiasıyla tutuklanan simitçi genç, yargılandığı mahkeme tarafından 14 yıl 9 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.
Simitçi tezgahının camını silmek için pamuk almaya gittiği Samsun Mehmet Aydın Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'ne alınmadığını iddia ederek çıkan tartışmada güvenlik görevlisi Halil T. (27) ile danışma görevlisi Turan T.'yi bıçakla yaraladığı iddiasıyla tutuklanan Hakan A.'nın (28) yargılanması sona erdi.
Samsun 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde bugün görülen davanın son duruşmasında Hakan A., pişman olduğunu söyledi. Mahkeme heyeti Hakan A.'yı güvenlik görevlisi Halil T.'yi bıçakla ağır yaraladığı için adam öldürmeye teşebbüs suçundan 13 yıl 4 ay, Turan T.'yi bıçakla yaraladığı için yaralama suçundan 2 ay 15 gün ve bıçak bulundurmak suçundan 1 yıl 3 ay olmak üzere toplam 14 yıl 9 ay 15 gün hapis cezasına çarptırdı.
Mehmet Aydın Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'nde 12 Şubat 2009 tarihinde meydana gelen olayda, hastanenin bahçesinde simit satan Hakan A., çıkan tartışmada güvenlik görevlisi Halil T.'yi bıçakla ağır, Turan T.'yi ise yine bıçakla hafif yaralamış ve olaydan sonra tutuklanmıştı.

HABERE YORUM KAT
Haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler