90'lık Dedenin İlginç İsteği

Rize'de, 90 yaşındaki İsmail Demirci, Rize Valiliği'ne başvurarak bulundurma ruhsatı bulunan tabancası için taşıma ruhsatı istedi.Silah sevgisinin yaş tanımadığı Rize'de yürümekte zorlanan 90 yaşındaki İsmail Demirci, silahına taşıma ruhsatı almak için va

90'lık Dedenin İlginç İsteği

Rize'de, 90 yaşındaki İsmail Demirci, Rize Valiliği'ne başvurarak bulundurma ruhsatı bulunan tabancası için taşıma ruhsatı istedi.

Silah sevgisinin yaş tanımadığı Rize'de yürümekte zorlanan 90 yaşındaki İsmail Demirci, silahına taşıma ruhsatı almak için valiliğe başvurdu. Rize Valiliği'ne yazılı talepte bulunan Demirci, yalnız yaşadığını, evinde bulundurma ruhsatlı tabancasının çalınma ihtimali olduğu için taşıma ruhsatı istediğini belirtti.

İsmail Demirci, bulundurma ruhsatı olduğunu belirterek "Silahım bir kez evden çalındı. Yeniden çalınmasından korkuyorum. Evimden çalınır ama belimden kimse çalamaz. Yalnız yaşıyorum. O nedenle bana taşıma ruhsatı verilmesini istiyorum" dedi. İsmail Demirci, ilerlemiş yaşına rağmen sağlığının yerinde olduğunu sözlerine ekledi.

HABERE YORUM KAT
Haberlerde yapılan yorumlarda Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler