9 aylık bebeğini boğarak öldürdü!

Küçükçekmece'de eşiyle kavga ettikten sonra bebeğiyle ayrı bir odada yatan anne elif Gül, 9 aylık kızını uykuda yastıkla boğarak öldürdü. Küçükçekmece Asayiş Büro Amirliği'ne teslim olan Katil anne, ilk ifadesinde, "Eşimle kavga ettim. Bana 'Seni boşayaca

Bölgesel 01.10.2012, 10:17
9 aylık bebeğini boğarak öldürdü!

Küçükçekmece'de eşiyle kavga ettikten sonra bebeğiyle ayrı bir odada yatan anne elif Gül, 9 aylık kızını uykuda yastıkla boğarak öldürdü. Küçükçekmece Asayiş Büro Amirliği'ne teslim olan Katil anne, ilk ifadesinde, "Eşimle kavga ettim. Bana 'Seni boşayacağım.

Kızımı da sana göstermeyeceğim' dedi. Gece kızım uyuduğu sırada yastıkla boğdum. Sabaha kadar da başını okşayıp öpüp kokladım" dediği öğrenildi. Küçükçekmece Cumhuriyet Savcılığı anneyi tutuklarken, annesi tarafından yastıkla boğulan Zeynep bebek ise Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

Küçükçekmece Tevfik Bey Mahallesi'nde önceki gün meydana gelen olayda, 23 yaşındaki Elif Gül, bir yıl önce çalıştığı tekstil firmasında 32 yaşındaki İsmail Gül'le tanışarak aynı evde yaşamaya başladı. Genç kız Hamile kalınca İsmail Gül ile nikah masasına oturarak evlendi.

İddiaya göre bir süre sonra Elif Gül eşinin kendisini aldattığını iddia ederek evi terk ederek bir süre bir kız arkadaşının evinde kaldı. 9 ay önce bir bebeği dünyaya gelen Elif Gül, bebeğine Zeynep Nisa ismini verdi. Bebeğin dünyaya gelmesiyle tekrar barışan çift aynı evde yaşamaya devam etti.

"Seni boşayacağım kızını sana göstermeyeceğim"

Önceki gün Elif ve İsmail Gül çifti şiddetli bir tartışma yaşadı. Eşine sinirlenen elif Gül sabah çıktığı eve akşam tekrar geri döndü. Akşam eve gelen Elif Gül, işten gelen eşiyle tekrar şiddetli bir şekilde tartışmaya başladı.

Tartışmanın şiddetlenmesi üzerine, kayınpeder de çiftlerin tartışmasına girerek bağırmaya başladı. Genç kızın Kayınvalidesi kavganın büyümemesi için gelinini ve 9 aylık bebeği Zeynep Nisa'yı başka bir odaya götürdü. Bu sırada öfkeli Eş, İsmail Gül, "Seni boşayacağım ve kızımı da sana göstermeyeceğim" dedi.

Kızını yastıkla boğarak sabaha kadar öpüp kokladı

Yan odaya 9 aylık bebeği ile birlikte geçen anne gül daha sonra yaşananları ifadesinde şöyle anlattı. "Zeynep Nisa uyuyunca İsmail'in bana söylediği, "Seni boşayacağım ve kızımı da sana göstermeyeceğim" kelimesi aklıma geldi. Çıldırıyordum. Yastığı alarak kızının kafasına bastırarak boğdum.

Sonra da sabaha kadar kızımı okşayıp sevip kokladım" dediği öğrenildi. Sabaha kadar kızının başını okşadığını, öpüp kokladığını söyleyen anne Elif Gül, erken saatlerde gittiği Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerine teslim oldu. Kızını boğarak öldürdüğünü itiraf etmesinin ardından olay yerine giden ekipler, 9 aylık Zeynep Nisa'yı odada bulan babası İsmail ve dedesi tarafından hastaneye götürüldüğünü öğrendi.

Hastaneye giden ekipler ifadelerini almak üzere baba İsmail ve dede ile birlikte evde bulunanları ifadesini almak üzere Küçükçekmece Asayiş Büro Amirliği'ne götürürken, küçük bebeğin cesedi ise hastaneye gelen savcının incelemesinin ardından Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Küçükçekmece Cumhuriyet Savcılığına sek edilen anne ise tutuklandı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@