banner556

12.12.12 çılgınlığı Trabzon'da!

Trabzon’un ilk fotoğraf stüdyolarından Stüdio Ümit, 20. kuruluş yıldönümünün 12.12.2012 tarihine rastlaması nedeniyle kamera ve fotoğraf makinelerini güne özel yarı fiyattan satmayı planlıyor.Her bir yılda bir yaşanabilen anlamlı tarihlere ilişkin çılgınl

Bölgesel 10.12.2012, 12:14
12.12.12 çılgınlığı Trabzon'da!


Trabzon’un ilk fotoğraf stüdyolarından Stüdio Ümit, 20. kuruluş yıldönümünün 12.12.2012 tarihine rastlaması nedeniyle kamera ve fotoğraf makinelerini güne özel yarı fiyattan satmayı planlıyor.

Her bir yılda bir yaşanabilen anlamlı tarihlere ilişkin çılgınlık, bu kez de 12 Aralık 2012’da sıralamasında yaşanacak.
Hayatlarını unutulmaz kılmak isteyenler bugüne özel nikah başvurularını yaparken, söz konusu günde Trabzon’un spor ve sanat camiasını da buluşturacak olan Stüdio Ümit’in işletmecisi Şener Yavuz, 12.12.2012’de 20. yıldönümlerini kutlayacaklarını belirterek, “Aynı günde Trabzon’a yakışan son teknoloji fotoğraf stüdyosunu da halkımızla buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. 20. kuruluş yıldönümümüzün 12.12.2012 tarihine rastlaması nedeniyle aynı günde unutulmaz bir etkinlik yapmak istedik. Tüm ürünlerimizde yarı yarıya fiyat uygulaması yapacağız. Tanınmış markalar dan oluşan kamera ve fotoğraf makinelerini vatandaşlarımıza yine aynı şekilde yarı fiyattan vereceğiz. Evlenme hazırlığı yapan çiftlerimizde aynı gün randevularını almaları halinde ister dış mekan ister iç mekan olsun yarı fiyat uygulamasını yapacağız" dedi.
Trabzon’da ilk 3D stüdiolarını kurduklarını belirten Yavuz, "Dünyada son teknoloji hangi ürün var ise bunu hemen Trabzon insanının hizmetine sunmayı ilk edinmiş bir kuruluşuz. 20 yıldır da Trabzon halkıyla bütünleşerek bunu ispatladığımızı düşünüyorum. 10'a yakın canlı mekan alternatifli, 3D olanaklı, Fotoğrafçılık Eğitmeleri verildiği, Foto Kitap Merkezi, Cast Ajans ve Kafeteryası bulunan yeni yerimizi de bu sayede herkesle paylaşmış olacağız. Trabzon'da yurt dışına albüm hazırlayıp fotoğraf ihraç ediyoruz” ifadesini kullandı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@