10 kişiyi öldüren kamyonda ilginç detay!

 Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde 10 kişinin hayatını kaybettiği trafik kazasına karışan kamyonun ön camındaki yazı dikkat çekti. Kazaya sebep olduğu öne sürülen 06 BF 7059 plakalı kamyonun dere yatağından çıkarılmasının ardından ön camının üzerindeki yazı

Bölgesel 03.10.2012, 10:09
10 kişiyi öldüren kamyonda ilginç detay!

 

Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde 10 kişinin hayatını kaybettiği trafik kazasına karışan kamyonun ön camındaki yazı dikkat çekti.
 
Kazaya sebep olduğu öne sürülen 06 BF 7059 plakalı kamyonun dere yatağından çıkarılmasının ardından ön camının üzerindeki yazı dikkat çekti. “Kadir İnşaat” yazısındaki “D” harfinin ortasına gelen bant nedeniyle ilk bakışta “Kabir İnşaat” olarak okunduğu görüldü.
 
Kelkit ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 10 kişi hayatını kaybetmiş, 3 kişi yaralanmıştı. 
Yorumlar (3)
cinneş marnş 8 yıl önce
kamyon amerikada ve avrupa ülkelerinde yok. şark ülkelerinde var ve bol bol sömürüyor kamyon firmaları bu şark devletlerini. bunların frenleri tutmaz, sık sık arızalanırlar. sürtünme ile yolların içine ederler.üstüne üstlük de trafik kazalarının bir numaralı sebepçisidirler..kaldırın bu kamyon denilen nesneleri..ve bu kamyon denilen nesnelerin şöförleri de bedavaya çalıştırılan şöförlükle alakaları olmayan kişilerdir. her biri yürüyen bir trafik canavarıdırlar..

medeni dünya bunları kaldır
ÜMİT ZORLU 8 yıl önce
senin o ucube dediğin kamyonlar dünyanın her yerinde var... at gözlüklerini cıkartırsan dünyanın her yerinde inşaat işlerinde kamyonların kullanıldığını görürsün... kaldıki senin o ucube dediğin alman firması mercedesin yeni seri uretim kamyonlarından... mekanik arıza olabilir... bizdede olduğu gibi... işini hakkıyla yapanlarada dil uzatma... kimsin nesin bilmiyorum ama bir daha düşün derim sana...
cinneş marnş 8 yıl önce
sayın haber61: lütfen bu mesajımı bu konunun gerçeğini bilmeyen umut isimli arkadaşın öğrenmesi için yayınlayın.bilmeyenler de bu arada öğrensin.inşaat işlerinde batıda kamyonlar çalışır, ama onların güzergahları ayrıdır, hiç bir zaman şehirler arası yollara çıkartmazlar.yasaktır.mercedes o kamyonları şehirler arası yollarda çalıştırtmıyor almanyada..kazalara sebep olan kamyonların hepsi de mi mekanik arıza yıpıyor..trafikte can almakmıdır işini hakkıyla yapmak. el insaf sana..asıl sen kimsin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@