Fındık bahçesinde uyuşturucu tarlası!

Trabzon’da fındık bahçesinde uyuşturucu tarlası bulundu.

Beşikdüzü 07.09.2019, 12:17 07.09.2019, 12:41
Fındık bahçesinde uyuşturucu tarlası!

Haber61 - Haber Servisi

Trabzon’un Beşikdüzü ilçesinde Ö.G isimli şahsın fındık bahçesinde hint keneviri yetiştirdiği bilgisini alan emniyet birimleri, şahsın bahçesinde yaptıklkarı aramalarda 110 kök hint keneviri ele geçirdiler.

Ayrıca aynı adreste yapılan aramalarda Y.D’ye ait olduğu belirlenen sigara paketi ve poşetler içerisine paketlenmiş yaklaşık 50 gr. kubar esrar ile, esrar içmekte kullanılan plastik kovalar ve uyuşturucu madde sarmakta kullanılan sarma kağıdı ele geçirildi.

2 şahsın işlemleri Beşikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce sürdürülüyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (5)
Metin 5 ay önce
Vatandasi demek ne duruma getirdilerki herseyi göze almis.Tasvip edilecek bir durum degil elbetki.Ac insandan korkulur..
aç insan 5 ay önce
metin sen nasıl bir kafa yaşıyorsun? uyuşturucu satmak aç bir insanın yapacağı bir iş değil. bilakis başkasının hayatını düşünmeyen şaref ve haysiyet yoksunu kişilerin yaptığı bir iştir. sen de bunu acınacak bir durummuş gibi gösterme.
Metin 5 ay önce
Anlayana sivrisinek saz......................... .
Metin 5 ay önce
Tasvip edilecek bir durum elbette degil,bende yanlis buluyorum.Burada ben ac insanin nekadar yanlis düsündügünü belirtmek istedim.Almanyadan yaziyorum o sahsi tanimam.Bizide bu gurbet ellere aclik düsürdü. Isminizi belirtseydiniz daha dürüst olurdu
İskender 5 ay önce
"Fındığa alternatif ürünü" yanlış anlamışlar,

Gelişmelerden Haberdar Olun

@