7m


7m

hyundai

18 yıllık servis sürücüsü Ayşe Beşir ayın şoförü oldu

Arsin'de Ayın Şoförü seçilen Ayşe Beşir ödülünü aldı.

Arsin 04.08.2017, 11:34 04.08.2017, 11:55
18 yıllık servis sürücüsü Ayşe Beşir ayın şoförü oldu

Trabzon'un Arsin ilçesinde Ayın Şoförü seçilen Ayşe Beşir'e plaketi ve hediyesi TESOB Başkanı Metin Kara ve oda başkanı Murat Ateşoğlu tarafından takdim edildi.

 

Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) tarafından başlatılan Ayın Şoförü uygulamasında ödüller dağıtılmaya devam ediyor. Arsin ilçesinde Ayın Şoförü seçilen Ayşe Beşir'e plaketinin verilmesi için Arsin Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası'nda tören düzenlendi.
 
Törende, 18 yıldır öğrenci servisi şoförlüğü yapan Ayşe Beşir'e plaketi ve hediye altını TESOB Başkanı Metin Kara ve Arsin Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Murat Ateşoğlu tarafından verildi.
 
Kendisinin ve çocuklarının komşularını okula taşıyarak başladığı servis şoförlüğünü meslek haline getirdiği ve büyük zevkle yaptığını belirten Ayşe Beşir, "Böyle bir ödüle layık görülmekten dolayı gurur duydum. Herkese teşekkür ederim" dedi.
 
TESOB Genel Sekreteri Ömer Kayıkçıoğlu ve Eğitim Uzmanı Özge Yılmaz'ın da katıldığı törenin ardından Ayşe Beşir'in aracına Ayın Şoförü çıkartmaları yapıştırıldı.
 

18 yıllık servis sürücüsü Ayşe Beşir ayın şoförü oldu
18 yıllık servis sürücüsü Ayşe Beşir ayın şoförü oldu 

Yorumlar (3)
Falkozlu 5 yıl önce
Emine KURT yarışmad yoktu heralde :)
Vatandaş 5 yıl önce
Tebrik etmekle birlikte yinede tasvip edilecek birşey görmüyorum. Çünkü Allah kadınları fıtrat olarak farklı yarattığı için onların fıtratına aykırı böyle ağır işler. Onlar daha kolay işleri yapmalılar eğer illa ki yapmak zorunlulukları varsa.
misafir 5 yıl önce
Ablamızı takdir etmemek mümkün değil.Ama yinede kadınlar şoför veya dışrda çalışmamalı.Evinin hanımı olup ev işleri,çocukların büyütülmesine zamanını ayırmalı.Müslüman kadının önceliği evi,eşi ve çocuklarıdır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@