banner556

Anahtar Deliği 27.12.2020

Anahtar Deliğinden bakmaya devam edeceğiz.

Anahtar Deliği 27.12.2020, 09:13 28.12.2020, 10:26
Anahtar Deliği 27.12.2020

ARALARINDAKİ İPLER KOPTU ARTIK AYNI MASAYA BİLE OTURMAZLAR 

Trabzonspor Galatasaray maçı öncesinde ciddi şekilde yönetimde kopmalar, fikir ayrılıkları oldu. Bir taraf istifa diyor diğer taraf kabul etmiyor! 
Asbaşkan Mehmet Yiğit Alp ile Başkan Ahmet Ağaoğlu arasında büyük bir kavga yaşandığı ve aralarında uzun zamandır iplerin koptuğu biliniyor. 
Olağan kongreye kadar kulübü götürmek isteyenlere karşı yönetimde Asbaşkan Alp ve ekibi ayrı düşünüyorlar ve fikir uyuşmazlıkları yaşıyorlar. 
Fenerbahçe’nin durumu örnek gösteriliyor.
En kötü anda bile taraftarlar sahip çıktı! Şimdide pandemi gibi olağanüstü bir durum yaşanıyor. Taraftarlar kulübe sahip çıkar umudu var.
Camianın takıma sahip çıkması gerekir diyenler de az değil… 
Düşürdükleri yerden kaldırsınlar öyle gitsinler görüşü de kentte konuşulanlar arasında… Tabi “Yapamadılar çekip gitsinler” diyenleri de hiç gözardı edemeyiz. 

NEDEN SESSİZ DİYE EPEY GÜNDEM OLDU BAKALIM NE ZAMAN KONUŞACAK?

Trabzonspor asbaşkanı Mehmet Yiğit Alp’in sessiz kalışı tepkileri günden güne artıyor.
Fatura gelecekse en büyüğü ona gelecek!
Öyle gözüküyor! 
Ayrıca Mehmet Yiğit Alp’in son zamanlarda yönetimde ağırlığının kalmadığı, ama buna rağmen istifa konusunu gündemde tuttuğu ifade ediliyor…
Transferlerde ve diğer konularda Başkan Ağaoğlu’nu suçladığı perde arkasında sıkça bunu dillendirdiği ama öne çıkarak bunu dillendirmediği gelen kulis bilgileri arasında bir diğer konu…

AHMET AĞAOAĞLU’NUN GÖRÜNTÜLERİ SOSYAL MEDYAYA NASIL DÜŞTÜ? 

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun Acun Ilıcalı’nın koyu Galatasaraylı ortağı olduğu belirtilen Esat ile görüntüleri yayınlandı. 

Özel bir uçakla Trabzon’a gelindiği görülen görüntülerde Başkan, “Kadro dışı isteğiyle gelmesin artık" dediği duyuluyor
Başkan Ağaoğlu'nun bu sözleri Galasatay maçı sonrası mı, yoksa daha önceki bir zamanda söylediği bilinmiyor. 
Başkan Ağaoğlu’nun görüntüleri doğruysa vahim. Kulübün özel konularının tuhaf misafirlerin yanında konuşulmasının eleştirilmesi çok normal.
Sosyal medyaya düşen görüntüler halen daha yalanlanmadı!


PSİKOLOJİK HARP BAŞLADIYSA DERİN FAY HATLARI HAREKETE GEÇER

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile Asbaşkan Mehmet Yiğit Alp arasında psikolojik bir harp var sanki…
Hiç bir araya gelmiyorlar!
Hiç bir birleri hakkında konuşmuyorlar!
Takım hakkında ikisi de sorumluluk almıyor!
Tribüne karşı asla cevap vermiyorlar.
Peki bu noktada Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan’ın nerede durduğu da çok önemli?
 Ağaoğlu ve Alp ikilisi arasındaki ilişkide kopma ve uçurum daha da derinleşti! 
Şimdi “istifa önce kim edecek?” bahsine girecek olanları öne alalım.

Yorumlar (9)
BenDeniz 1 ay önce
Ahmet Ağaoğlu kalıbının adamı değildi zaten. Geçen iki üç yıla bakıldığında sırtını Berat Albayrak’a dayamış bülbül gibi konuşuyordu birilerine kabadayılık yapmaya kalkıyor ekonomik güç alıyor her maç sonrası konuşuyordu Berat Albayrak gitti ağaoğlununun da işi bitti...
Tstrtstr 4 hafta önce
Kim gelecek siyasetten kendini soyutlamış biri varmı onuda yazın Trabzon spor profesörleri... Yıllardır böyle yaparak takımın içine ettiniz
Fatih sağlam 1 ay önce
Bu yoruma aynen katılıyorum nokta
Kazım 1 ay önce
İlk günden beri yazıyorum ağaoğlu buraya reklam için ve birileri istediği için geldi, kafası futbola değil başka şeylere çalışıyor, iki maç alınca konuşmaya başlıyor. Alınan boş futbolcular, kim karar veriyor hiç belli değil. Defalarca yazdım Hugo ve Edgar hariç alınan futbolcular Trabzonspor a uygun değil diye, ben görüyorum da bunu yönetenler göremiyor mu, mümkün değil, işin içinde başka bir şey var. Alınan gençler den hiçbiri bir işe yaramadı. Bir tanesini yazayım Pendikspor dan taha, Pendik de bile zor oynuyordu, daha neler neler. Ertuğrul Doğan ve Mehmet yiğit alp eğer ağaoğlu ile bir çıkar ilişkiniz yoksa bir an önce istifa edin. Ağaoğlu bakın kimler ile geziyor.
KAZIMMMM KELIME CAMBAZLIGI YAPMA 4 hafta önce
Hayırdır Başkan istifa ETSİN Mehmet abin mı Başkan olsun...la ne kelime cambazlığı yapıp kivirysiniz tavşanlar sizi..
Yasar 1 ay önce
Bu video dan sonra başkana gram saygım kalmadı.
M ziya 4 hafta önce
Yiğit Alp hizipciligi sever,tam da onun havası.Derhal kendisi bütün ilişkilerini kessin ve istifa etsin
TS-61 4 hafta önce
Kimse kimseyi cambazlıkla, kıvırmakla, yönetimden birinin yandaşı olmakla suçlamasın. Bir de kimsenin Trabzon'a ve Trabzonspor'a bağlılığı sorgulanmasın. Yaşadığımız yerin de taraftarı olduğumuz kulübün de değerini çok iyi biliyoruz. Canımız pahasına biliyoruz.
Her zaman seçilen yönetimlerin yanında olduk. Hatalar olduğunda söylemeyelim mi? Bu yönetim gelirken geçmiş yönetimleri eleştirmediler mi?
Mevcut yönetimin başlangıçta ne zorluklara göğüs gerdiğini unutmadık. Ancak; getirdikleri kalitesiz oyuncular nedeniyle kulübümüzü bu durumlara başta Başkanımız ve yöneticilerimiz düşürdü. Bu oyuncular bedava mı geldi?
Bu dönemde alınan o kadar oyuncunun maliyetiyle daha az sayıda, ancak kaliteli oyuncular alınmalıydı.
Hoca değişikliği yaptık. Şimdi de yönetim değişikliği yapılmalıdır.
Sotkali 4 hafta önce
Satın Baskanim Ahmet Ağaoğlu.sana edepsizlik edenlerin Ts liliginden değil sadece TRABZONLULUGUNDAN SUPHE EDERIM..Anladigim BU sürekli kadroyu gündeme getiren AVCU HOCA sizi atese atmak için Basın Medya Taraftar onunda yapıyor birde dumandan Trabzon burası falanlar filanlar..sizden sonrası için birilerine zemin hazırlandığı ve Avcının da bunun bir parçası olduğu ASIKAR...SAKIN BIZI BU SEKIL YAPANLARA BIRAKMAYIN..Gonderin BU TIRSAKI TOP üstadı Hocayı da sokun Rizelileri başakşehir lobilerini devreye TAZMINATSIZ ALACAKSIZ yol verin gitsin...yoksa dinamitin fitilini ateşliydi bunlar altınızı oymak için KADRODAN DEM VURDU DURDU BEN YAPMADIM YONETIMIN BASKANIN SUÇUNA GEIRIYOR..BUNLAR ISTANBUL GORMUSLER BASKANIMMMM...NE FILMCILER BAKSANA..Baskanim sevgi ve saygılarımızla başarılar geç kalma kes gitsin biletini bunların çok basın karşısına sonra dobra konuş bu hocanın gelirken kadrodan haberi yokmuydu EVET BURASI TRABZON UYMAZ BIZE KORKAK TOP BU HOCA BIZE FAZLA GELDI SUREKLI ALEYHIMIZE CALISIYOR DEYIP GONDERIN SUNU BASKANIMMMM..HELE TRANSFERDE SAKIN YETKI METKI VERMEYIN BU HOCAYA
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@