Anahtar Deliği - 15.05.2017

Anahtar Deliği - 15.05.2017

Anahtar Deliği - 15.05.2017

MUHARREM USTA ŞİMDİ NE YAPACAK?

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, kötü puan kayıpları, yöneticilerle atışmaları derken ciddi bir stres yumağına girdi. Kahvaltı bile edemiyormuş. Morali çok bozuk yüzü asıkmış. Elinden hiç düşürmediği twitter hesabının pin kodunu bile unutmuş! Girmek istemiyor mesajlara bakmak istemiyor tweet atmak istemiyormuş! Şimdi ne yapacak? Zor. Destek olmamız gerekiyor. Hadi başkanım! Belki aklına bir tweet gelir.. Belki şeytanın bacağını bu sefer kırarsın! Zirveye şampiyonluğa oynayacağız Avrupa’ya gideceğiz diyordun biz sana inanıyoruz. Lakin oyuncu kadrona bunları yapmana yetersiz alınan oyuncuların bir kaç gömlek alt sınıftan ama olsun. Ersun Yanal’a güveniyordun sonuna kadar. Daha önce yöneticilerin seni kötü durumlara düşürdü tarnsferler konusunda hatalar yaptırdı onların suçu şimdi Ersun Yanal mı yaptıyor? Söyle biz sana inanıyoruz. O yaptı de. Kapatalım bu sezonu geçelim diğer sezona ne dersin??


TÜNEL KAPANDI ARAÇ KUYRUĞU BEŞİRLİ’Yİ BULDU

Akyazı’da açılan tünellerden gidiş yönündeki kapatıldı.
Bazı düzenleme ve çalışmalar yapıldı. 
Dün ihbar hattımıza ciddi telefonlar geldi.
2-3 saat yolda kalanlar olduğu bile dendi.
Biraz abartılabilir tabiki.
Akçaabat Beşirli arası kaç kilometreki?
Orada acilen projeyi tamamlayıcı düzenlemeler bitirilirse trafiğin rahatlayacağını umuyoruz.
Birde Akyazı’ya otopark yetmiyor kat sistemli otoparklardan olabilir mi?
Artık bu konuda düşünülmelidir.

ÇAMBURNU’NDA GÖRÜLMEYENLER!

Birincisi Villa yapılmıyor. İkincisi burada yanan yerle kamelya ve orman evlerinin yani bungalovların yapıldığı nokta arasında mesafe var. Yani yaktılar proje yapıyorlar diye bir şey yok. Ayrıca proje 7 bakanlığın onayıyla insanların doğadan daha iyi faydalanabilmesi için yapılıyor. Ağaçlar kesildi iddiasına gelince.. Buraya 2 bin 500 ağaç daha dikildi. Ortada bir katliam yada farklı birşey yok. 1980 yıllarından orada ağaçların arasında kalan kulübelerin yerlerine sadece ağaç olan küçük küçük orman evleri yapıldı. Bu yapılma işi de öyle alelade değil ağaçların olmadığı kuruyan noktalara dizildi. Ormanı etkilemeyecek zayıflatmayacak şekilde. Yapan firmada 30 yıldırÇamburnu’nda tesisi işleten aile. Orada yaptıkları proje sonrası yeniden ağaçlandırma ve bitkisel yönünü güçlendirmek için çalışma yapacaklar. Yani şunu net bir şekilde söyleyebiliriz. Katliam oldu yaktılar yok Katarlılar otel yapacak iddiasında bulunanlara; Buradan bir gezi parkı olayı çıkartamayacaksınız! Boşuna uğraşmayın. İnsanların ormandan daha fazla yararlanması sağlanacak. Ormana zarar vermeden doğayla barışık.
Unutmayın!
Siyaset bile yapıyorsanız insanlara samimi dürüst olun!
İnsanların saf duygularını kullanmaya kalkmayın.
Kimseyi kandıramazsınız.

ARAFİL’İN ASAYİŞİ KİMLERİN ELİNDE?

Suriyeli aileler Trabzon’un belli noktalarında asayiş sorunları yaşatmaya başladı. En çok da sorun Arafil Boyu Mahallesi’nde yaşanıyor. Burada evlerin içlerinde tek göz oda tutarak yerleşen Suriyeli aileler ve doğu kökenli vatandaşların mahalleliyi rahatsız ettiği bazen tartışmaların büyük kavgalara neden olduğu görülüyor.

Bu konuyla ilgili mahalleli Trabzon Valisi Yücel Yavuz’ndan destek istiyor. Dün akşam da aynı şekilde büyük olaylar yaşandı. Ciddi ihbarlar aldık. Emniyet güçlerimiz özenli şekilde çalışıyorlar lakin sosyal hayatı etkileyecek şekilde yerleşimler ve buna bağlı asayiş olayları mahalleliyi üzüyor.
 

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler