7m


7m

hyundai

Anahtar Deliği 03.06.2021

Trabzon kulislerinden yansıyanlar.

Anahtar Deliği 03.06.2021, 08:32 03.06.2021, 12:22
Anahtar Deliği 03.06.2021

Trabzonspor’un borcu ne kadar?

Trabzonspor’da Aralık ayında yapılması gereken ancak koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılamayan Mali Genel Kurul’un da tarihi belli oldu.

Trabzonspor’un Mali genel Kurulu’nun 30 Haziran 2021 tarihinde yapılacağı belirtildi.

Mali Genel Kurul’da Trabzonspor’un borcunun 2021 Ocak ayı itibariyle 1 Milyar 450 Minyon TL civarı olduğu, bu borcun 860 Miyon TL’sinin 2 yıl ödemesiz 7 yıl 6 ayda bir ödeme şeklinde taksitlendirildiği öğrenildi.

Kosolide borcun da yaklaşık 1 Milyar 300 Milyon TL olduğu belirtildi.

Tabiki bu rakamlar Ocak ayı itibariyle olan rakamlar. Önümüzdeki Mali genel Kurul’da bu rakamlar açıklanacak.

Avrupa şampiyonası sonrası olması beklenen oyuncu satışlarıyla bor daha da aşağıya çekilebilir.

Ancacak şuanda resmi rakamlar bu seviyede. Pandemi döneminde yayın ve sponsor geliri haricinde geliri olmayan bordo mavililer için yeni dönem nefes alma dönemi olacak gibi gözüküyor.

**

Trabzonspor’da Divan Kurulu seçimi ne zaman?

Geçtiğimiz günlerde yeni kademeli normalleşme kararlarını açıklayan Erdoğan "Spor kulüpleri genel kurullarını, haziranın ilk gününden itibaren, diğer kuruluşlar da haziranın ikinci yarısından itibaren yapabilecek" ifadelerini kullanmıştı.

Trabzonspor’da yapılması pandemi nedeniyle ertelenen Divan kurulu seçimi için de artık engel kalmadı.

Gözler seçimin ne zaman yapılacağına çevrildi.

Ali Sürmen Başkanlığında bugün toplanacak olan Divan Kurulu’nun seçim tarihi ile alakalı kesin kararı alacağı belirtildi.

Bugün belli olacak seçimli Genel Kurulu tarihi sonrası da gözler adaylara çevrilecek.

**

Trabzon heyetinden Süleyman Soylu’ya destek ziyareti

Trabzon’dan Ankara’ya giden heyet İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret etti. Trabzon Milletvekilleri Salih Cora, Bahar Ayvazoğlu, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, ilçe belediye başkanları ve AK Parti İlçe başkanlarından oluşan heyet Ankara’ya çıkarma yaptı.

Ankara’da çeşitli temaslarda bulunan heyet İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu da ziyaret etti.

Geniş katılım gerçekleşen ziyaret sırasında Bakan Soylu’ya desteklerini ilettiler.

Ziyaret sonrası da hatıra fotoğrafı çektirildi.

**

Turgay Şahin’den sakal tepkisi

CHP Ortahisar ve Büyükşehir grup başkanvekili Turgay Şahi şehrin sorunlarıyla kalakalı her meclis toplantısında görüşlerini bildirir ve meclis gündemlerine yön verir.

Şahin’i tanıyanlar takım elbise ve bakımlı halini bilir.

Yaptığı işe ve vatandaşı temsiline verdiği önemi kılık kıyafetine yansıtır.

Şahin yaptığı bir paylaşımda kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlara bir sitem gönderdi ve “28 yıl Devlet memurluğu yaptım. 12 yıldır da belediye meclis üyeliği yapıyorum. Bir gün olsun sakal traşı olmadan göreve gitmedim. Kamu kurum ve kuruluşların Bu vaziyeti nedir Allah aşkına” ifadelerini kullandı.

Şahin belki bütün çalışanları kastedmedi ama şu bir gerçek ki sadece fiziksel görünüm değil bazı görevlilerin vatandaşa olan davranışlarında da büyük problem var. Bu konuda kendisine katıldığımızı belirtiyoruz.


Yorumlar (12)
Metin 1 yıl önce
Turgay Şahin yine boş konuşmuş o devirler geçti hacı milletin sakalı başörtüsü pantolonuna sizin devirde karışılıyordu anladınmı boş adam Turgay Şahin
oflee sarı 1 yıl önce
hani özgürlükleri savunuyordunuz noldu Turgay Şahin Ha doğru şayet siz yapardanız özgürlük oluyor başkası yaparsa tu kaka
Yılmaz yazıcı 1 yıl önce
Turgay bey çok doğru söylüyor. Devlet memurunun kılık kiyafeti olur. Eşkiya gibi olmaz. Gerçi neremiz doğru ki kiyafet doğru olsun.
Davut 1 yıl önce
Aktroll kardeşim yine büyük oyunu gördün :dd
Yavuz 1 yıl önce
Bir borç aşağı çekilemez mi bu nasıl bir hesap yıllardır aynı.
Trabzon 1 yıl önce
Ülkemiz başı boş yabancılarla doldu,Sayın Soylu başka konulara dalmış
Ts6161 1 yıl önce
Agoglu geldiğinde 800 milyona indirdik demişti. Simdi yine milyarları üzerinde. Nasıl iş anlamdim
kasım 1 yıl önce
Akp anavatan gibi otel odalarına kapanacak böyle giderse aloo ekonomi sos veriyor sos dünyada ekonomide fıslayan ülkelerden 10 tanesinde 5 nci sıradayız arjantin ve türkiye hariç diğerleri afrika ülkesi TBMM nerdesiniz kardeşim sizin bu ülkeyle ekonomiyle alakanız yokmu 40-50 araçla dolaşana kadar poz poz boy boy resimler çekilene kadar maçlarda resim verene kadar ekonomiyle ilgilenin be kardeşim yazık ediyorsunuz güzel ülkemize amma üzülmeyiniz bu millet size seçimde hesabını inanın sorar
grafik 1 yıl önce
En son 105 milyon euro borç vardı ve 700 milyon TL si TL üzerinden yapılandırılmıştı. Bu rakam çok yüksek. 1,1 milyar seviyesinde olmalı borç. Bir yanlışlık olmasın.
Sulo ts 1 yıl önce
Anlamayacak ne var. 2017 de dolar kuru ortalama 3.65 kurus iken su anda 8.71 kurus. Bir kisim borc Tl. Birkisim borc doviz. Doviz arttikca borc ta artiyor. Kaldiki gecmisteki borclarda simdikine yakindi.
doktor 1 yıl önce
Soyluyu ziyaret edenlerde sahip çıkanlarda muhammet balta ve adnan günnar yok bu arkadaşlar trabzon milletvekili degilmi yoksa süleyman soyluylan büyük ihtimalle sorunları var bence peker-soylu kapışmasında akp ve trabzonlu iki milletvekili süleyman soyluya sahip çıkmamıştır ve açık bir şekilde yalnız bırakmışlardır görünen öyleki seçimlere bu durum yansıyacak bu millet akp ye bu rezilliklerin hesabını soracaktır. ekonomi rezillikler içerisinde adamlar toplantı madalya aşı peşinde kardeşim anormal durum var anormal.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@