banner192

UEFA eşleşmeleri belli oldu

UEFA Avrupa Ligi'nde 2014-2014 sezonu 1. ve 2. ön eleme turu kuraları çekildi.UEFA'nın İsviçre'nin Nyon kentindeki merkezinde gerçekleştirilen kura çekiminde, 1. ve 2. ön eleme turu eşleşmeleri belirlendi.Ligde 1. ön eleme turu maçları 3-10 Temmuz, 2. ön

UEFA eşleşmeleri belli oldu

UEFA Avrupa Ligi'nde 2014-2014 sezonu 1. ve 2. ön eleme turu kuraları çekildi.

UEFA'nın İsviçre'nin Nyon kentindeki merkezinde gerçekleştirilen kura çekiminde, 1. ve 2. ön eleme turu eşleşmeleri belirlendi.

Ligde 1. ön eleme turu maçları 3-10 Temmuz, 2. ön eleme turu maçları ise 17-24 Temmuz tarihlerinde oynanacak. Eşleşmeler şöyle:

Birinci ön eleme turu:

Rudar Velenje (Slovenya) - Laçi (Arnavutluk)

Differdange 03 (Lüksemburg) - Atlantas (Litvanya)

VPS Vaasa (Finlandiya) - Brommapojkarna (İsveç)

B36 Torshavn (Faroe Adaları) - Linfield (Kuzey İrlanda)

Fram (İzlanda) - Nömme Kalju (Estonya)

Rosenborg (Norveç) - Jelgava (Letonya)

Derry City (İrlanda) - Aberystwyth Town (Galler)

Abeerden (İskoçya) - Daugava Riga (Letonya)

Tartu Santos (Estonya) - Tromsö (Norveç)

Crusaders (Kuzey İrlanda) - Ekranas (Litvanya)

Stjarnan (İzlanda) - Bangor City (Galler)

Jeunesse Esch (Lüksemburg) - Dundalk (İrlanda)

Myllykosken Pallo-47 (Finlandiya) - Fuglafjördur (Faroe Adaları)

FH Hafnarfjördur(İzlanda) - Glenavon (Kuzey İrlanda)

Sillamae Kalev (Estonya) - Honka Espoo (Finlandiya)

Banga (Litvanya) - Sligo Rovers (İrlanda)

Vikingur (Faroe Adaları) - Daugava Daugavpils (Letonya)

Göteborg (İsveç) - Fola Esch (Lüksemburg)

Haugesund (Norveç) - Broughton (Galler)

Sioni Bolnisi (Gürcistan) - Flamurtari (Arnavutluk)

Tiraspol (Moldova) - Inter Bakü (Azerbaycan)

Hibernians (Malta) - Spartak Tırnava (Slovakya)

UE Sant Julia (Andorra) - Cukaricki (Sırbistan)

Koper (Slovenya) - Celik Niksic (Karadağ)

Turnovo (Makedonya) - Chikhura Sachkhere (Gürcistan)

Shirak (Ermenistan) - Shakhter Karagandy (Kazakistan)

Gabala (Azerbaycan) - Siroki Brijeg (Bosna Hersek)

Diösgyori VTK (Macaristan) - Birkirkara (Malta)

Vaduz (Liechtenstein) - College Europa (Cebelitarık)

Veris Kişinev (Moldova) - Litex Lovech (Bulgaristan)

Santa Coloma (Andorra) - Metalurg Üsküp (Makedonya)

Kairat Almaata (Kazakistan) - Kukesi (Arnavutluk)

Folgore (San Marino) - Buducnost Pogdorica (Karadağ)

RNK Split (Hırvatistan) - Mika (Ermenistan)

Botev Plovdiv (Bulgaristan) - Libertas (San Marino)

Lovcen (Karadağ) - Zeljeznicar (Bosna Hersek)

Shkendija (Makedonya) - Zimbru Kişinev (Moldova)

Sliema Wanderers (Malta) - Ferencvaroş (Macaristan)

Pyunik (Ermenistan) - Astana (Kazakistan)

[PAGE]

İkinci ön eleme turu:

Györi ETO (Macaristan) - Göteborg (İsveç)/Fola Esch (Lüksemburg)

Neman Grodno (Belarus) - FH Hafnarfjördur(İzlanda)/Glenavon (Kuzey İrlanda)

UE Sant Julia (Andorra) /Cukaricki (Sırbistan) - Grödig (Avusturya)

Abeerden (İskoçya)/Daugava Riga (Letonya) - Groningen (Hollanda)

Folgore (San Marino) /Buducnost Pogdorica (Karadağ) - Omonia (Güney Kıbrıs Rum Kesimi)

Differdange 03 (Lüksemburg)/Atlantas (Litvanya) - Shirak (Ermenistan)/Shakhter Karagandy (Kazakistan)

Derry City (İrlanda)/Aberystwyth Town (Galler) - Shakhtyor Soligorsk (Belarus)

Botev Plovdiv (Bulgaristan)/Libertas (San Marino) - SKN St. Pölten (Avusturya)

Molde (Norveç) - Gorica (Slovenya)

Hapoel Beer -Sheva (İsrail) - RNK Split (Hırvatistan)/Mika (Ermenistan)

CFR 1907 Cluj (Romanya) - Jogodina (Sırbistan)

Bursaspor - Turnovo (Makedonya)/Chikhura Sachkhere (Gürcistan)

Mlada Bloslav (Çek Cumhuriyeti) - Gabala (Azerbaycan)/Siroki Brijeg (Bosna Hersek)

Sarajevo (Bosna Hersek) - Haugesund (Norveç)/Broughton (Galler)

Ruch Chorzow (Polonya) - Vaduz (Liechtenstein)/College Europa (Cebelitarık)

Asteras Tripolis (Yunanistan) - Rops Rovaniemi (Finlandiya)

Lovcen (Karadağ)/Zeljeznicar (Bosna Hersek) - Santa Coloma (Andorra)/Metalurg Üsküp (Makedonya)

Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) - Kösice (Slovakya)

Motherwell (İskoçya) - Stjarnan (İzlanda)/Bangor City (Galler)

Neftçi (Azerbaycan) - Koper (Slovenya)/Celik Niksic (Karadağ)

Luzern (İsviçre) - Saint Johnstone (İskoçya)

Zulte Waregem (Belçika) - Zawisza Bydgoszcz (Polonya)

Hapoel Tel-Aviv (İsrail) - Pyunik (Ermenistan)/Astana (Kazakistan)

Hajduk Split (Hırvatistan) - Jeunesse Esch (Lüksemburg)/Dundalk (İrlanda)

Fram (İzlanda)/Nömme Kalju (Estonya) - Lech Poznan (Polonya)

Vikingur (Faroe Adaları)/ Daugava Daugavpils (Letonya) - Tartu Santos (Estonya)/Tromsö (Norveç)

Hibernians (Malta)/Spartak Tırnava (Slovakya) - Zestafoni (Gürcistan)

B36 Torshavn (Faroe Adaları)/Linfield (Kuzey İrlanda) - AIK Solna (İsveç)

Rudar Velenje (Slovenya)/Laçi (Arnavutluk) - Zorya Luhansk (Ukrayna)

Sillamae Kalev (Estonya)/Honka Espoo (Finlandiya) - Krasnodar (Rusya)

Trencin (Slovakya) - Vojvodina (Sırbistan)

Kairat Almaata (Kazakistan)/Kukesi (Arnavutluk) - Esbjerg (Danimarka)

Dinamo Minsk (Belarus) - Myllykosken Pallo-47 (Finlandiya)/Fuglafjördur (Faroe Adaları)

Petrolul Ploiesti (Romanya) - Sioni Bolnisi (Gürcistan)/Flamurtari (Arnavutluk)

Crusaders (Kuzey İrlanda)/Ekranas (Litvanya) - VPS Vaasa (Finlandiya)/Brommapojkarna (İsveç)

HNK Rijeka (Hırvatistan) - Sljema Wanderers (Malta)/Ferencvaroş (Macaristan)

Rosenborg (Norveç)/Jelgava (Letonya) - Banga (Litvanya)/Sligo Rovers (İrlanda)

CSKA Sofya (Bulgaristan) - Shkendija (Makedonya)/Zimbru Kişinev (Moldova)

Veris Kişinev (Moldova)/Litex Lovech (Bulgaristan) - Diösgyori VTK (Macaristan)/Birkirkara (Malta)

Elfsborg (İsveç) - Tiraspol (Moldova)/Inter Bakü (Azerbaycan)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.