banner192

Türkiye Ligleri'nde haftanın programı

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, liglerde haftanın programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Bugün: 20.00 Galatasaray-Sivasspor (Türk Telekom Arena) Yarın: 17.30 Trabzonspor-Kasımpaşa (Hüseyin Avni Aker)20.00 Beşiktaş-Eskişehirspor (Atat

 Türkiye Ligleri'nde haftanın programı

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, liglerde haftanın programı şöyle:
 
Spor Toto Süper Lig
 
Bugün:
 
20.00 Galatasaray-Sivasspor (Türk Telekom Arena)
 
Yarın:
 
17.30 Trabzonspor-Kasımpaşa (Hüseyin Avni Aker)
20.00 Beşiktaş-Eskişehirspor (Atatürk Olimpiyat)
 
28 Eylül Pazar:
 
13.30 Çaykur Rizespor-Bursaspor (Yeni Rize Şehir)
16.00 Gençlerbirliği-Balıkesirspor (Ankara 19 Mayıs)
16.00 Torku Konyaspor-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Konya Büyükşehir)
19.00 Akhisar Belediyespor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs)
 
29 Eylül Pazartesi:
 
18.00 Kardemir Karabükspor-Mersin İdmanyurdu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
20.30 Gaziantepspor-İstanbul Başakşehir (Kamil Ocak)
 
PTT 1. Lig
 
Yarın:
 
14.00 Denizlispor-Osmanlıspor (Denizli Atatürk)
19.00 Adanaspor-Manisaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
 
28 Eylül Pazar:
 
14.00 Boluspor-Adana Demirspor (Bolu Atatürk)
16.00 Giresunspor-Altınordu (Giresun Atatürk)
18.30 Antalyaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)
18.30 Kayserispor-Samsunspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
19.00 Albimo Alanyaspor-Bucaspor (Alanya Oba)
 
29 Eylül Pazartesi:
 
19.00 Elazığspor-Orduspor (Elazığ Atatürk)
19.30 Karşıyaka-Şanlıurfaspor (Yeni Buca)
 
Spor Toto 2. Lig
 
Kırmızı Grup
 
Yarın:
 
15.00 Bandırmaspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Bandırma 17 Eylül)
16.00 BUGSAŞ Spor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Ankara OSTİM)
16.00 Hatayspor-Göztepe (Antakya Atatürk)
16.30 Sarıyer-Gümüşhanespor (Yusuf Ziya Öniş)
16.30 İnegölspor-Kırklarelispor (İnegöl İlçe)
16.30 Tepecikspor-Pazarspor (Tepecik)
16.30 Kocaeli Birlikspor-Gölbaşıspor (İsmetpaşa)
19.00 Altay-MKE Ankaragücü (İzmir Atatürk)
19.00 Kahramanmaraş-Nazilli Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
 
Beyaz Grup
 
28 Eylül Pazar:
 
16.00 Hacettepe-Tokatspor (Cebeci İnönü)
16.00 Pendikspor-Keçiörengücü (Pendik)
16.00 Körfez İskenderunspor-Menemen Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)
16.30 Aydınspor 1923-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Adnan Menderes)
16.30 Fatih Karagümrük-Ofspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
16.30 Ümraniyespor-1461 Trabzon (Ümraniye Belediye İlçe)
18.00 Tarsus İdmanyurdu-Turgutluspor (Tarsus İlçe)
19.00 Yeni Malatyaspor-Kartalspor (Malatya İnönü)
19.00 Fethiyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Fethiye İlçe)
 
Spor Toto 3. Lig
 
1. Grup
 
28 Eylül Pazar:
 
15.30 Batman Petrolspor-Manavgatspor (Batman 16 Mayıs)
16.00 Çorum Belediyespor-Tire 1922 (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
16.30 Bursa Nilüferspor-Zonguldak Kömürspor (Nilüfer)
16.30 TUTAP Şekerspor-Adliyespor (Polatlı İlçe)
16.30 Kızılcabölükspor-Sebat Proje Trabzon Akçaabat (Tavas İlçe)
16.30 Gaziosmanpaşa-Kırıkhanspor (Sarıyer Çayırbaşı)
16.30 Tuzlaspor-Niğde Belediyespor (Tuzla Belediye)
16.30 Çatalcaspor-Darıca Gençlerbirliği (Tepecik)
 
2. Grup
 
28 Eylül Pazar:
 
15.30 Erzincan Refahiyespor-68 Yeni Aksarayspor (Erzincan 13 Şubat)
16.00 Çankırıspor-Maltepspor (Ilgaz)
16.00 Payas Belediyespor 1975-Gölcükspor (Payas İlçe)
16.00 Sivas Dört Eylül Belediyespor-Arsinspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)
16.30 Derince Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş)
16.30 Kemer Tekirovaspor-Çine Madranspor (Dr. Fehmi Öncel)
16.30 Eyüpspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Eyüp)
16.30 Dardanelspor-Halide Edip Adıvarspor (Mimar Yahya Baş)
20.00 Yeni Diyarbakır-Yeşil Bursa (Diyarbakır Atatürk)
 
3. Grup
 
28 Eylül Pazar:
 
15.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Van Atatürk)
16.00 Etimesgut Belediyespor-İstanbul Güngören (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)
16.00 Kayseri Şekerspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)
16.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Erzin Belediyespor (Ayvalık Hüsnü Uğural)
16.30 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Silivrispor (Ulucak)
16.30 Beylerbeyi-Orhangazispor (Beylerbeyi 75. Yıl)
16.30 Bergama Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (Bergama 14 Eylül)
16.30 Sandıklıspor- Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Sandıklı İlçe)
19.00 Sakaryaspor-Ankara Demirspor (Sakarya Atatürk)
 

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.