banner192

Hangi maçlar hangi kanallarda?

1 Nisan Cuma19:00 Antalya BB - Beşiktaş CT (BASKETBOL ERKEKLER) / Spormax 21:30 St Pauli-Schalke 04 / TRT 3 & TRT HD 2      Nisan Cumartesi 13:00 Erdemir - Fenerbahçe Ülker (BASKETBOL ERKEKLER) / Spormax14:00 Karabükspor-Gaziantepspor / Digi Kanal 14:45 W

Hangi maçlar hangi kanallarda?

1 Nisan Cuma

19:00 Antalya BB - Beşiktaş CT (BASKETBOL ERKEKLER) / Spormax

21:30 St Pauli-Schalke 04 / TRT 3 & TRT HD

2      Nisan Cumartesi

13:00 Erdemir - Fenerbahçe Ülker (BASKETBOL ERKEKLER) / Spormax

14:00 Karabükspor-Gaziantepspor / Digi Kanal

14:45 West Ham-Manchester United / Spormax & PL TV

15:00 Galatasaray MP - Panküp Kayseri Şeker (BASKETBOL KADINLAR) / GS TV

16:00 Sivasspor-Beşiktaş / Lig TV

16:30 Dortmund-Hannover 96 / TRT 3 & TRT HD

17:00 Stoke-Chelsea / Spormax & PL TV

17:00 Ankaragücü-Eskişehirspor / Digi Kanal

17:00 Fenerbahçe - İstanbul BB (VOLEYBOL ERKEKLER) / Sports tv

17:30 Eczacıbaşı - Fenerbahçe Acıbadem (KADINLAR VOLEYBOL) / Sports TV / FB TV

19:00 Trabzonspor-Konyaspor / Lig TV

19:00 Real Madrid-Gijon / NTV Spor

19:30 Hoffenheim-Hamburg / TRT 3 & TRT HD

19:30 Arsenal-West Brom / Spormax & PL TV

19:45 Twente-PSV / Beyaz TV

21:00 Getafe-Valencia / NTV Spor

21:45 Milan-Inter / TV8 & Spormax

21:45 Feyenoord-AZ Alkmaar / Beyaz TV

22:00 Toulouse-Montpellier / Kanal A

23:00 Villareal-Barcelona / NTV Spor

3       Nisan Pazar

13:00 Galatasaray CC - Aliağa Petkim (BASKETBOL ERKEKLER) / Spormax

13:30 Napoli-Lazio / TV8

14:00 Manisaspor-Gençlerbirliği / Digi Kanal

14:00 Fenerbahçe - Botaş (BASKETBOL KADINLAR) / FB TV

15:00 Galatasaray - Halkbank (VOLEYBOL ERKEKLER) / Sports TV

15:30 Fulham-Blackpool / Spormax & PL TV

15:30 Ajax-Heracles / Beyaz TV

16:00 Kayserispor-Kasımpaşa / Lig TV

16:00 Lecce-Udinese / TV8

16:30 FC Koln-Nuremberg / TRT 3 & TRT HD

17:00 Fenerbahçe - İstanbul BB (VOLEYBOL ERKEKLER) / Sports tv

17:00 İBB-Bucaspor / Digi Kanal

18:00 Manchester City-Sunderland / Spormax & PL TV

18:00 Nice-Lyon / Kanal A

18:30 Wolfsburg-E.Frankfurt / TRT 3 & TRT HD

19:00 Fenerbahçe-Bursaspor / Lig TV

19:00 Samsunspor-Karşıyaka / TRT 1

21:45 Roma-Juventus / TV8 & Spormax

22:00 Lens-Marseille / Kanal A

4 Nisan Pazartesi

20:00 Antalyaspor-Galatasaray / Lig TV


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.