banner192

Futbolda bu hafta neler var?

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 6. hafta, Spor Toto 2. Lig beyaz ve kırmızı grupta 9. hafta, Spor Toto 3. Lig'de de 3 grupta 7. hafta mübakaları yapılacak.Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, liglerde haftanın programı şö

Futbolda bu hafta neler var?

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 6. hafta, Spor Toto 2. Lig beyaz ve kırmızı grupta 9. hafta, Spor Toto 3. Lig'de de 3 grupta 7. hafta mübakaları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, liglerde haftanın programı şöyle:

- Spor Toto Süper Lig

Yarın:

13.30 Torku Konyaspor-İstanbul Başakşehir (Konya Büyükşehir)

16.00 Gaziantepspor-Kardemir Karabükspor (Kamil Ocak)

19.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom Arena)

19 Ekim Pazar:

13.30 Bursaspor-Eskişehirspor (Bursa Atatürk)

16.00 Trabzonspor-Mersin İdmanyurdu (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Beşiktaş-Sivasspor (Osmanlı)

19.00 Akhisar Belediyespor-Kasımpaşa (Manisa 19 Mayıs)

20 Ekim Pazartesi:

19.00 Gençlerbirliği-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Çaykur Rizespor-Balıkesirspor (Yeni Rize Şehir)

- PTT 1. Lig

Yarın: 

14.00 Şanlıurfaspor-Orduspor (Elazığ Atatürk)

16.00 Antalyaspor-Samsunspor (Akdeniz Üniversitesi)

19 Ekim Pazar:

14.00 Kayserispor-Bucaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

14.00 Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk)

15.00 Elazığspor-Manisaspor (Elazığ Atatürk)

17.00 Karşıyaka-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Yeni Buca)

18.30 Adanaspor-Adana Demirspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18.30 Albimo Alanyaspor-Denizlispor (Alanya Oba)

20 Ekim Pazartesi:

19.30 Giresunspor-Osmanlıspor (Giresun Atatürk)

- Spor Toto 2. Lig 

Beyaz Grup

----------------

19 Ekim Pazar:

15.30 Hacettepe-Ümraniyespor (Cebeci İnönü)

15.30 Centone Karagümrük-Kartalspor (Stadı henüz belli değil)

15.30 Pendikspor-Tokatspor (Pendik)

15.30 Körfez İskenderunspor-Konya Anadolu Selçukspor (İskenderun 5 Temmuz)

15.30 Bayrampaşa-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

16.00 Menemen Belediyespor-Ofspor (Menemen İlçe)

16.00 Aydınspor1923-Turgutluspor (Adnan Menderes)

19.00 Yeni Malatyaspor-Tarsus İdmanyurdu (Malatya İnönü)

19.00 Fethiyespor-1461 Trabzon (Fethiye İlçe)

Kırmızı Grup

------------------

19 Ekim Pazar:

15.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Pazarspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.30 Bandırmaspor-Gümüşhanespor (Bandırma 17 Eylül)

15.30 Tepecikspor-Kırklarelispor (Tepecik)

15.30 Sarıyer-Kahramanmaraşspor (Yusuf Ziya Öniş)

15.30 BUGSAŞ Spor-Göztepe (Ankara OSTİM)

15.30 Kocaeli Birlikspor-İnegölspor (İsmetpaşa)

15.30 Hatayspor-Gölbaşıspor (Antakya Atatürk)

16.00 Altay-Nazilli Belediyespor (İzmir Atatürk)

- Spor Toto 3. Lig

1. Grup

-------------

Yarın:

15.00 Tire 1922-Sebat Proje Trabzon Akçaabat (Tire 4 Eylül)

15.30 Niğde Belediyespor-Batman Petrolspor (Niğde 5 Şubat)

15.30 Darıca Gençlerbirliği-Zonguldak Kömürspor (Darıca İlçe)

15.30 Adliyespor-Gaziosmanpaşa (Bağlum Belediye)

15.30 Kırıkhanspor-Kızılcabölükspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz) 

15.30 Tuzlaspor-TUTAP Şekerspor (Tuzla Belediye)

15.30 İstanbulspor-Çorum Belediyespor (Bahçelievler İl Özel İdare)

15.30 Manavgatspor-Bursa Nilüferspor (Evrenseki)

2. Grup

------------

Yarın:

15.30 Yeşil Bursa-Derincespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

15.30 Sancaktepe Belediyespor-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Sancaktepe Belediyesi)

15.30 Eyüpspor-Yeni Diyarbakırspor (Eyüp)

15.30 Gölcükspor-Erzincan Refahiyespor (Gölcük)

15.30 68 Yeni Aksarayspor-Arsinspor (Dağılgan)

15.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Kemer Tekirovaspor (Doğan Seyfi Atlı)

15.30 Halide Edip Adıvarspor-Maltepespor (Sarıyer Çayırbaşı)

16.00 Dardanelspor-Payas Belediyespor 1975 (Mimar Yahya Baş)

16.00 Çine Madranspor-Çankırıspor (Adnan Menderes)

3. Grup

-----------

Yarın:

14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Beylerbeyi (Bayburt Genç Osman)

14.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Kazım Karabekir)

15.00 Kayseri Şekerspor-FBM Makina Balçova Yaşamspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

15.30 Ankara Demirspor-Etimesgut Belediyespor (Cebeci İnönü)

15.30 Silivrispor-Bergama Belediyespor (Silivri)

15.30 Anadolu Üsküdar 1908-Sakaryaspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.30 Erzin Belediyespor-İstanbul Güngörenspor (İskenderun 5 Temmuz)

16.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Sandıklıspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

19.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Orhangazispor (Kahramanmaraş 12 Şubat)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.