banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzon'da bir yangın daha!

Yomra'da başlayan ve hızla ilerleyen yangın söndürülemedi.

Yomra 20.11.2017, 10:43 21.11.2017, 16:04
Trabzon'da bir yangın daha!

Haber61 / Haber Servisi

Trabzon'un Yomra ilçesi Özdil mahallesinde mezrada bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Dün öğle saatlerinde başlayan yangın, ulaşım sorunu ve rüzgar nedeniyle söndürülemiyor. 


Edinilen bilgiye göre Özdil mahallesi Ocak mevkiinde mezralık alanda dün saat 13.00 sıralarında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Rüzgarla birlikte ormanlık alana doğru ilerleyen yangın, arazinin dik olması ve ulaşım bulunmaması nedeniyle söndürülemedi. Orman Bölge Müdürlüğü ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri yangına müdahale etmeye çalışıyor. Yangının Özdil köyüne yakın olduğu ve yayılması halinde tedbir amaçlı köyün boşaltılacağı bilgisi edinildi. 

Trabzon'da bir yangın daha!
Trabzon'da bir yangın daha!
Yorumlar (5)
Zigana6161 3 yıl önce
Yorum yapan insanlar kendi görüşlerine göre beyanları olmuş.
Olayın aslı şu şekildedir: Vatandaşın biri Ormanlık alandaki bahçesini temizlemek amaçlı yapmış olduğu ateşin kontrolden çıkmasıyla meydana gelmiş olmuştur.
Olayın garip taraf: Olayın soruşturma yönüdür. Olay bölgesinde ikamet etmekten başka olayla hiç ilgisi olmayan bir garibanın şüpheli gösterilmesi üzerinden ifadesine bile başvurulmadan evrak hazırlanarak, olayın kapatılması amaçlanmıştır. Olayın bu şekilde kapatılmasının mimarı mahalle muhtarının ne kadar adil ve vicdanlı olduğunu göstermektedir.
BİLMİYORUM 3 yıl önce
ALLA ALLAH KIŞIN ORTASINDA
Ali Gūltekin 3 yıl önce
Çamburnundaki yangından sonra bakın akabinde orada villalar yùkselecek diye yazmıştım yanılmadım yani bu rezalet destekli kimler tarafîndan merak ediyorsanız hiç dùşùnmenize gerek yok.Araplara peşkeş çekiliyor Teabzonum eyy Trabzonlulaaaar
sezgin yavuz 3 yıl önce
Arakli da da yangin var bubir terör sabotaji olmasin
iskefiyeli 3 yıl önce
Bu mevsimde yangın, hemde Trabonda.Güldürmeyin insanı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@