Sağıroğlu: “Türkiye karar aşamasında”

Başkan Sağıroğlu 16 Nisan’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemi halk oylaması için çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Yomra 28.03.2017, 09:40 28.03.2017, 09:55
Sağıroğlu: “Türkiye karar aşamasında”

Trabzon’un Yomra ilçe Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu referandum çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.


Başkan Sağıroğlu meclis üyeleri Metin Özke ve Avni Adanur ile birlikte Kaşüstü ve Sancak Mahallelerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.  Ziyarette konuşan Başkan Sağıroğlu,  16 Nisan’ın Türkiye’nin geleceği için bir dönüm noktası olduğunu belirterek, “Ülkemiz bir seçim değil, bir karar noktasındadır. Bu sistem ekonomik olarak ömrünü tamamlamıştır. Yeni sistemle birlikte ülkemiz daha çağdaş, daha yaşanılabilir, hayat seviyesi ve gelir seviyeleri daha yüksek hale gelecek. Biz Yomra olarak Türkiye’nin geleceği için, çocuklarımız, gençlerimiz ve yarınlarımız için evet demenin heyecanını yaşıyoruz” dedi.

BİZİM HEDEFİMİZ YÜZDE 80

Yeni sistemle birlikte çift başlılık dönemin sona ereceğini ifade eden başkan Sağıroğlu şöyle devam etti; “Tek yönetici, tek sistemle birlikte yoluna devem edecek. Geçmişte Cumhurbaşkanlarımız başbakanlarımıza anayasa kitapçığını fırlattığı zaman devalüasyonlarla karşı karşıya kalmış, bir gecede milletin cebinden parasının yarısı alınmıştır. Artık bu sistemler tarihe gömülüyor. Türkiye yeni sistemle birlikte bölgesinde yoluna emin adımlarla ilerleyecektir. Biz bunları vatandaşlarımıza anlatmaya hafızalarını yenilemeye devam edeceğiz. Durmadan yorulmadan çalışmalarımıza devam edip vatandaşlarımızın desteği ile birlikte kendimize hedef olarak belirlediğimiz yüzde 80 rakamına ulaşacağız. Hedefimiz Yomra’da yüzde 80 evet.”

Sağıroğlu: “Türkiye karar aşamasında”

Sağıroğlu: “Türkiye karar aşamasında”

Sağıroğlu: “Türkiye karar aşamasında”


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
halim 4 yıl önce
INANAMIYORUM .CIFT BASLILIK DIYORLAR . NE CIFT BASLISI 2003 TEN BU YANA NEYI ISTEDILERDE BUNLAR YAPMADI .BU ANAYASA DEGISIKLIGI 2003 DEKI TESKERENIN BIR OCUDUR .90 TANE AKP LI VATANSEVER MILLETVEKILININ VE ATATURK UN POARTISININ BIRLIKTE CUMHURIYET VE BAGIMSIZLIK ICIN KOYDUGU TAVRA KARSI BIR EMPERYAL PROJEDIR .
ibrahim soloğlu 4 yıl önce
Evet 16 nisanda Türkiye karar verecek . Ya TC ler yerinde duracak yada sökülecek, Ya Okullarda ANDIMIZ okunacak yada yasaklanacak, Türkiye karar verecek, Önüne gelenin aldatığı zata Memleketi teslimmi edeceğiz yoksa Bu devleti Bir kişinin fersih edemediği parlementomu yönetecek. Ben kararımı verdim HAYIR::
ibrahim soloğlu 4 yıl önce
Merak etme biz uyumaya devam edelim, devletin adınıda değişecekler.
Fatih 4 yıl önce
tamam kardeşim bende bunları tırnağım kadar sevmem ama sende saçmalamışsın.. devletin adı da değişecek deseydin tam olurdu.
halim 4 yıl önce
turkiye karar asamasinda .
turkiye , ya bu zihniyet ile devam edecek yada yeniden terkettigi 1923 ruhuna donecek .
bu zihniyet hic bir sey uretmeden , sadece kopru ve yol ile yillardir ulkenin sirtinda bir kambur olusturdu .126 da basl;adigimiz ucak fabrikamizi eskisehirde 1952 yilinda kapatti .iste bu zihniyet simdi canimizi istiyor
Ş 4 yıl önce
60 YILDIR YAŞADIKLARIMI MASAYA KOYDUM.mİLLETİN NELER ÇEKTİĞİNİ.bİRDE ŞU ANDA HAYIR VE EVET DİYENLERE BAKTIM.kESİNLİKLE EVET DİYORUM.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@