banner441

Yem olarak kullanıldı,yine tecavüze uğradı!

Hindistan'ın batısındaki Maharashtra eyaletine bağlı Jalna kentinde polis, tecavüze uğrayan 17 yaşındaki bir genç kızın tecavüzcülerini yakalamak için genç kızı 'yem' olarak kullandı, ancak polisin beceriksizliği yüzünden genç kız ikinci kez tecavüze uğra

Yaşam 14.07.2015, 11:59
Yem olarak kullanıldı,yine tecavüze uğradı!

Hindistan'ın batısındaki Maharashtra eyaletine bağlı Jalna kentinde polis, tecavüze uğrayan 17 yaşındaki bir genç kızın tecavüzcülerini yakalamak için genç kızı 'yem' olarak kullandı, ancak polisin beceriksizliği yüzünden genç kız ikinci kez tecavüze uğradı.

TEHDİT EDİP ORMANA GÖTÜRDÜLER

NDTV'nin haberine göre, 17 yaşındaki genç kız erkek arkadaşıyla birlikte gezerken iki kişi önlerini keserek bıçakla tehdit ettikten sonra kızı ormana götürüp tecavüz etti. Genç kızın cep telefonunu da gasp eden saldırganlar, aynı telefonla tecavüzü sonuna kadar kameraya da aldılar.

POLİS GENÇ KIZI 'YEM' OLARAK KULLANDI

Genç kız olaydan sonra polise giderek şikayetçi olurken, iki saldırgan, kızı ve annesini arayarak istedikleri miktarda parayı vermemeleri halinde ellerindeki görüntüleri internette yayınlayacaklarını söyleyerek şantaj yaptılar. Şantajı kendi lehine çevirmenin hesabını yapan Jalna polisi, genç kızı 'yem' olarak kullanmaya karar verdi.

İŞLER PLANLANDIĞI GİBİ GİTMEDİ

Bu amaçla genç kızdan şantajcıların tehditlerine boyun eğmiş gibi yapıp, buluşma ayarlaması istendi. Bu arada polis de 'yem'i uzaktan takibe aldı. Ancak işler planlandığı gibi gitmedi ve saldırganları uyandırmamak için uzaktan takip yapan polis bir süre sonra 'yem'in izini kaybetti. Saldırganlar da hem kızın getirdiği parayı aldı hem de genç kıza bir kez daha tecavüz etti.

TREN İSTASYONUNDA YAKALANDILAR

Hiç de umulduğu gibi gitmeyen polisin 'yem' taktiği ikinci bir felaketle sonuçlanırken, her şeye rağmen 'olumlu' bir şey de oldu ve saldırganlar ikinci tecavüzden birkaç saat sonra bir tren istasyonunda yakalandı.

Beceriksizliğiyle genç kızın hayatını ikinci kez karartan operasyon şefi olaydan sonra görevden alındı. Maharashtra eyaleti emniyeti de olaydaki sorumluluğunu kabul ederek özür diledi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@