7m

7m

hyundai

Türklerin cinsel fantezileri.Deşifre olmalarını sağladı!

Geçtiğimiz gün hacker’lar tarafından üye listesi ifşa edilen ABD merkezli eş değiştirme (swinger) sitesi ‘Ashley Madison’ı kullananlar arasında Türkler de var. İngiliz basını, sitenin 37 milyon üyesinin dünya üzerindeki dağılımını gösteren bir harita yayı

Yaşam 22.08.2015, 10:40
Türklerin cinsel fantezileri.Deşifre olmalarını sağladı!

Geçtiğimiz gün hacker’lar tarafından üye listesi ifşa edilen ABD merkezli eş değiştirme (swinger) sitesi ‘Ashley Madison’ı kullananlar arasında Türkler de var.

İngiliz basını, sitenin 37 milyon üyesinin dünya üzerindeki dağılımını gösteren bir harita yayınladı. Haritaya göre sitenin en popüler olduğu yerlerABD, Latin Amerika, Hindistan, orta ve güneyAvrupa. Harita, siteyi aktif olarak kullananlar arasında Türkiye’den kişilerin de olduğunu gösteriyor.

Bilgisayar korsanları, sitenin sunucularına sızarak üyelerin başta kredi kartı bilgileri olmak üzere, ‘cinsel fantezileri dahil’ tüm kişisel bilgilerini ele geçirdiklerini iddia etmişti. Sitenin güvenlik ağı sorumluları ise her ne kadar sisteme bir sızma olsa da bilgisayar korsanlarının tüm bilgilere erişemediğini öne sürmüştü.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@