Trabzon'da trafik çilesi

Trabzon'da sabah saatlerinden itibaren yaşanan trafik vatandaşı isyan ettirdi. Bugün sabah saatlerinden itibaren özellikle Pelitli ile Çömlekçi kavşağı arasında yaşanan yoğun trafik işlerine gitmeye çalışan vatandaşları ve okullarına gitmeye çalışan öğren

Yaşam 29.04.2016, 12:34
Trabzon'da trafik çilesi

Trabzon'da sabah saatlerinden itibaren yaşanan trafik vatandaşı isyan ettirdi.

Bugün sabah saatlerinden itibaren özellikle Pelitli ile Çömlekçi kavşağı arasında yaşanan yoğun trafik işlerine gitmeye çalışan vatandaşları ve okullarına gitmeye çalışan öğrencileri çileden çıkardı. 

Yaşanan trafik sıkıntısına, Havalimanı çıkışında bulunan tesisler kavşağında Trabzon Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin yaptığı su çalışması ve Çömlekçi karşağında yapılan bakım çalışmasnın neden olduğu öğrenildi.

Rize istikametinden gelip değirmendere ve Erzurum istikametine gitmek isteyen sürücüler karadeniz sahil yolundan yollarına devam etmek mecburiyetinde bırakılırken istedikleri yöne dönebilmek için tek kavşak liman kavşağı oldu, fakat liman kavşağındada dönüş yol kapatılarak engellenince trafik karmaşası içinden çıkılmaz hal aldı.

Vatandaşlar bu çalışmaların trafiğin en yoğun olduğu saatlerde yapılmasına ve değirmendere istikametine dönüş için iki güzergahında aynı anda kapatılmasına tepki gösterdiler. 

Yorumlar (2)
Akin aydin 5 yıl önce
Arkadaşlar buda bisemi istanbul ne yapsin
Ercan Aslan 5 yıl önce
Onu bunu anlamam arkadaş. Son 60-70 yıldır Trabzonu yöneten Belediye,İmar Komisyonları , vekiller , encümenler vb görevini layıkıyla yapmamıştır. Arafil Boyları, Çömlekçiler, Değirmendereler, Sotkalar, Pelitliler, Konaklar vs bu ucube mahalleler çıkarken neredelerdi ve ne yapıyorlardı? Günlük planlarla, akraba ve parti ilişkileri ile bu ve benzeri hemen tüm şehirler batırılmıştır. Şimdi devlete o kadar büyük bir maliyeti var ki bu ihmalin aklınız almaz.Değirmendere geçişinin, Tünellerin en az 2 alternatifi olmadıkça huzur yok. Belediyemiz de Çömlekçi kentsel dönüşümü için beklesin bakalım. Çook daha bekleriz bu kafayla

Gelişmelerden Haberdar Olun

@