Trabzon'da bu çocuklar ne yapıyor?

Trabzon’da bir grup genç meydan parkında ellerinde kitaplarla şaşkınlık yarattı. Önce eylem yapacakları sanan çocukların Trabzon Gençlik Konseyi Trabzon İl Teşkilatı’nın organize ettiği ‘Kitap Okuma’ etkinliğine katıldıkları ortaya çıktı.    Trabzon Gençl

Yaşam 29.04.2016, 09:27
Trabzon'da bu çocuklar ne yapıyor?

Trabzon’da bir grup genç meydan parkında ellerinde kitaplarla şaşkınlık yarattı. Önce eylem yapacakları sanan çocukların Trabzon Gençlik Konseyi Trabzon İl Teşkilatı’nın organize ettiği ‘Kitap Okuma’ etkinliğine katıldıkları ortaya çıktı. 
 
Trabzon Gençlik Konseyi yaptıkları açıklamada, “Trabzon meydanında kitap okuma etkinliği yaptık.Her arkadaşımız yanında fazladan kitap getirerek çevrede oturan vatandaşlarımıza dağıtıp beraber kitap okumaya teşvik ettik . Türkiye Gençlik Konseyi olarak farkındalık yarattığımıza inanıyoruz.Etkinliğimize katılan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ederiz” ifadelerini kullandılar.
 
1-932.jpg
 
2-390.jpg
 
3-188.jpg
 
4-101.jpg
 
5-051.jpg
 
 
Yorumlar (2)
ziyaorhan 5 yıl önce
her zaman her koşulda okuyun haklı davanızda haksız duruma düşmeyin kimse sizi para ile satın almasın örnek: hakeme saldıran sözde taraftar !!!
osman yavuzyilmaz 5 yıl önce
trabzon kitap okumada cok sehirlerden geride kalmis kitap okuma kültür alisikligimiz,yok okumayan bir genclik gelecegini tayin edemez,soru soramaz biyet etmek zorunda kalir daha cok okumaliyiz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@