7m

hyundai

Trabzon'da boğulmayı göze alıp denize giriyorlar

Trabzon’un Akçaabat ilçesinde belediye tarafından ‘Bu alanda denize girmek tehlikeli ve yasaktır’ şeklindeki uyarı levhasının konulmasına rağmen vatandaşlar denize giriyor. Akçaabat ilçesine bağlı Söğütlü Mahallesi'ndeki plaja belediye tarafından ‘Bu alan

Yaşam 22.08.2015, 15:53
Trabzon'da boğulmayı göze alıp denize giriyorlar

Trabzon’un Akçaabat ilçesinde belediye tarafından ‘Bu alanda denize girmek tehlikeli ve yasaktır’ şeklindeki uyarı levhasının konulmasına rağmen vatandaşlar denize giriyor.

Akçaabat ilçesine bağlı Söğütlü Mahallesi'ndeki plaja belediye tarafından ‘Bu alanda denize girmek tehlikeli ve yasaktır’ yazılı uyarı levhası konulmasına rağmen vatandaşlar denize girmeye devam ediyor.

Aynı bölgede her yıl boğulma olayları yaşanırken, kumsalda şezlong ve şemsiyelerin olduğu ve plaj gibi kullanıldığı gözlendi. Kendi hayatlarını tehlikeye atarak denize girmeyi sürdüren vatandaşların yanı sıra ailelerin çocuklarını da bu bölgede yüzmelerine izin verdiğini gözleniyor.

20150822aw506954_01.jpg

 


Yorumlar (1)
Murat başkan 7 yıl önce
Tam bundan bahsediyoruz Akçaabat Belediyesi Söğütlü ve yıldızının yanından geçmiyor ne bir ölçüm var me de bir sahil plaj çalışması varsa yoksa tereyağ :)) ayrıca o yazı oraya 4 sene önce asıldı Söğütlü Belediyesi zamanında

Gelişmelerden Haberdar Olun

@