7m

hyundai

Starbucks alkol satışına başlıyor

ABD'li merkezli dev kahve zinciri Starbucks, son beş yıldır gündemde olan içki servis etme programını ABD'de 24 noktada başlatacağını açıkladı. Şirketin gerekli lisansları garantilemek için son hamlelerini yaptığı belirtildi. ABD'DE BAŞLIYOR Starbcuks, "

Yaşam 24.08.2015, 08:12
Starbucks alkol satışına başlıyor

ABD'li merkezli dev kahve zinciri Starbucks, son beş yıldır gündemde olan içki servis etme programını ABD'de 24 noktada başlatacağını açıkladı. Şirketin gerekli lisansları garantilemek için son hamlelerini yaptığı belirtildi.

ABD'DE BAŞLIYOR

Starbcuks, "Starbucks Evenings" adlı bir program kapsamında şarap ve diğer alkol türlerini satacak. Program, New York'un son dönemde öne çıkan bölgelerinden Brooklyn'nin yanı sıra Denver, Miami, Orlando ve Kuzey Kaliforniya'da başlatılacak.

KÇÜK ATIŞTIRMALIK TABAKLAR DA OLACAK

Washington, Oregon, Los Angeles, Chicago, Florida ve Atlanta'da yine programın başlatılacağı bölgeler arasında. Programda, alkolün yanı sıra küçük atıştırmalık tabakları, peynir tabakları da olacak.

Program listesinde 10 farklı şarap seçeneği bulunacak.

KADINLARI HEDEF ALMAK İSTİYOR

Starbucks yöneticilerinin bu program kapsamında özellikle kadınları hedef aldığı çünkü kadınların Starbucks'larda kahve ve diğer şeyleri içmeyi daha güvenli bulduğu belirtildi.

TÜRKİYE'DEKİ AKIBETİ BİLİNMİYOR

Bu uygulamanın kahve devinin Türkiye şubelerinde uygulanıp uygulanmayacağı henüz bilinmiyor.

 


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@