banner526

banner533

banner535

Sofuoğlu’ndan üzen açıklama!

Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu yoğun bakımdaki oğlunun tedavisinin iyiye gitmediğini belirterek, ’’Doktorlar Hamza’nın beyin fonksiyonlarının iyiye gitmediğini ve malesef bir kısmını kaybettiğini söylediler’’ dedi. Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, yo

Yaşam 16.07.2015, 23:03
Sofuoğlu’ndan üzen açıklama!
Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu yoğun bakımdaki oğlunun tedavisinin iyiye gitmediğini belirterek, ’’Doktorlar Hamza’nın beyin fonksiyonlarının iyiye gitmediğini ve malesef bir kısmını kaybettiğini söylediler’’ dedi.
 
Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, yoğun bakımdaki oğlu Hamza’nın tedavisi hakkında sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Sofuoğlu, yoğun bakımdaki oğlu Hamza ile çekindiği bir fotoğrafı paylaşarak tedavinin sıkıntılı bir şekilde devam ettiğini belirtti.
 
’’HAMZA’NIN BEYİN FONKSİYONLARI İYİYE GİTMİYOR’’
 
Kenan Sofuoğlu açıklamasında, ’’Bu paylaşımı Hamza’yı merak eden ve gönülden dua edenler için üzülerek yapıyorum. Doktorlar Hamza’nın beyin fonksiyonlarının iyiye gitmediğini ve malesef bir kısmını kaybettiğini söylediler. Yoğun bakımdaki süreç ne yazık ki sıkıntılı bir şekilde devam ediyor’’ ifadelerini kullandı.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
Gurbetci 5 yıl önce
Canabı Allah şifasını versin Mevlam kimseye evlat acısı vermesin.
ülkü 5 yıl önce
allah yardimcisi olsuntum kslbimle duaciyiz
murat 5 yıl önce
Allahım yardımcınız olsun, evlat acısı Rabbim kimselere yaşatmasın.
trabzonlu 5 yıl önce
Kenan kardeşim allah yardimcin olsun Allah hamzayi sana bagışlasın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@