Sofuoğlu’ndan üzen açıklama!

Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu yoğun bakımdaki oğlunun tedavisinin iyiye gitmediğini belirterek, ’’Doktorlar Hamza’nın beyin fonksiyonlarının iyiye gitmediğini ve malesef bir kısmını kaybettiğini söylediler’’ dedi. Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, yo

Sofuoğlu’ndan üzen açıklama!
Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu yoğun bakımdaki oğlunun tedavisinin iyiye gitmediğini belirterek, ’’Doktorlar Hamza’nın beyin fonksiyonlarının iyiye gitmediğini ve malesef bir kısmını kaybettiğini söylediler’’ dedi.
 
Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, yoğun bakımdaki oğlu Hamza’nın tedavisi hakkında sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Sofuoğlu, yoğun bakımdaki oğlu Hamza ile çekindiği bir fotoğrafı paylaşarak tedavinin sıkıntılı bir şekilde devam ettiğini belirtti.
 
’’HAMZA’NIN BEYİN FONKSİYONLARI İYİYE GİTMİYOR’’
 
Kenan Sofuoğlu açıklamasında, ’’Bu paylaşımı Hamza’yı merak eden ve gönülden dua edenler için üzülerek yapıyorum. Doktorlar Hamza’nın beyin fonksiyonlarının iyiye gitmediğini ve malesef bir kısmını kaybettiğini söylediler. Yoğun bakımdaki süreç ne yazık ki sıkıntılı bir şekilde devam ediyor’’ ifadelerini kullandı.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gurbetci
Gurbetci - 5 yıl Önce

Canabı Allah şifasını versin Mevlam kimseye evlat acısı vermesin.

ülkü
ülkü - 5 yıl Önce

allah yardimcisi olsuntum kslbimle duaciyiz

murat
murat - 5 yıl Önce

Allahım yardımcınız olsun, evlat acısı Rabbim kimselere yaşatmasın.

trabzonlu
trabzonlu - 5 yıl Önce

Kenan kardeşim allah yardimcin olsun Allah hamzayi sana bagışlasın

SIRADAKİ HABER

banner441