Sevgilisine tecavüz eden oğlunu öldürdü

İstanbulKüçükçekmece'de Enver Avcı, beraber yaşadığı kadına tecavüz eden, ardından da şantaj yaparak birlikte olmaya zorlayan 26 yaşındaki oğlu Doğan Avcı'yı öldürdü. Habertürk'ten Müslim Sarıyer'in haberine göre, Batman'a kaçan baba Avcı, 5 gün sonra pol

Yaşam 19.12.2014, 12:18
Sevgilisine tecavüz eden oğlunu öldürdü
İstanbulKüçükçekmece'de Enver Avcı, beraber yaşadığı kadına tecavüz eden, ardından da şantaj yaparak birlikte olmaya zorlayan 26 yaşındaki oğlu Doğan Avcı'yı öldürdü. Habertürk'ten Müslim Sarıyer'in haberine göre, Batman'a kaçan baba Avcı, 5 gün sonra polisi arayıp "Oğlumu öldürdüm. Teslim olmak istiyorum" dedi.
 
OĞLUNUN CESEDİ ÇÜRÜMEYE BAŞLAMIŞTI!
 
Ardından da ev sahibini arayarak cesedin evde olduğunu bildirdi. Ev sahibinin aradığı polis de eve giderek çürümeye başlayan 26 yaşındaki Doğan Avcı'nın cesedini buldu.
 
"BEN EVDE YOKKEN TECAVÜZ ETMİŞ"
 
Polisin Batman'da teslim aldığı Enver Avcı ifadesinde, "Beraber yaşadığım kadınla oğlumun evine geldik. Orada kalmaya başladık. Ben evde yokken oğlum tecavüz etmiş. Daha sonra da şantaj yaparak birlikte olmaya devam etmiş. Kadın durumu anlatınca cinnet getirdim ve sert bir cisimle kafasına vurmaya başladım. Doğan o sırada uyuyordu. Tepki bile veremedi. Sonra da evden çıktık" dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@