Samsun'da fuhuş yapan kadına para cezası!

Samsun'un İlkadım çevre yolu üzerinde para karşılığı fuhuş için otostop çektiği iddia edilen 2 çocuk annesi N.K. (31), Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Bürosu ekipleri tarafından takip edilerek suçüstü yakalandı.N.K., "emre aykırı davr

Samsun'da fuhuş yapan kadına para cezası!
banner432

Samsun'un İlkadım çevre yolu üzerinde para karşılığı fuhuş için otostop çektiği iddia edilen 2 çocuk annesi N.K. (31), Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Bürosu ekipleri tarafından takip edilerek suçüstü yakalandı.

N.K., "emre aykırı davranmak" suçundan tutanak tutularak, söz konusu tutanak para cezası yazılması için Samsun Valiliği'ne gönderildi.

Polisin tuttuğu tutanak karşılığı kadına valilik tarafından 208 lira para cezası yazıldığı öğrenildi.

Samsun Valiliği, 2013 yılı Mart ayında aldığı bir kararla "Samsun il sınırı içerisinde fuhuş yaptığı tespit edilen ancak adli ve idari yönden herhangi bir işlem yapılmayan şahıslar hakkında halk sağlığını tehlikeye düşürmeme, toplumun ve çevrenin huzurunu bozmama yönünden caydırıcılık" amacıyla Kabahatler Kanunu'nun 32. maddesi gereği "emre aykırı davranmak" suçundan para cezası uygulaması başlatmıştı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner421