banner441

Şadan Eren'den bayram mesajı!

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Eren Ramazan Bayramı dolayısı ile mesaj yayınladı.TTSO, Bayramları, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği, in

Yaşam 16.07.2015, 14:24
Şadan Eren'den bayram mesajı!

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Eren Ramazan Bayramı dolayısı ile mesaj yayınladı.

TTSO, Bayramları, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı ve etrafındaki herkese el uzattığı bir ve beraber olduğu günler olarak nitelendiren Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Eren’in mesajı şöyle:

“Birlik beraberlik içinde yaşadığımız, manevi duygularımızın arttığı Mübarek Ramazan ayının ardından  Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğu içindeyiz. Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V) bayramları; barış, kardeşlik ve sevinç günleri olarak anlatıyor. Bayramlar, komşusu açken tok yatamayanları, insanların en hayırlısı olarak gören, insanlara faydalı olanı gösteren, kusurları affetmeyi, güzellikleri övmeyi tavsiye eden bir inancın mensupları için çok önemli fırsatlardır bayramlar.

Birlik, beraberlik ve sevgi hissinin doruğa çıktığı bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bu vesile ile barış ve kardeşlik duygularını daha da güçlendirecek, ülkemizde ve dünyada barışın ve refahın gönüllere umut serptiği, huzurun, hoşgörünün, dayanışmanın, sevgi ve saygının sembolü olacak bir bayram yaşamayı  diliyor,yönetim kurulu ve oda camiası adına başta Trabzon iş dünyası olmak üzere Tüm İslam Alemi’nin Bayramı’nı kutluyorum."


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@