Pakistanlı mültecilerin yaptıkları sosyal medyayı karıştırdı!

Afgan ve Pakistanlı göçmenlerin TikTok'ta paylaştığı videolar büyük tepki çekti. Taksim'de garsonluk yapan bir Türk kızını videoya alan Pakistanlı göçmenlerin TikTok hesabında daha önce de benzer videoların olduğu belirlendi. Bir başka göçmen grubun da vapurda arkaları dönük olan Türk kızlarını görüntüledikleri ortaya çıktı.

Yaşam 13.04.2022, 15:52 14.04.2022, 12:34

Son günlerde Türkiye'deki göçmenlerin TikTok ve çeşitli sosyal medya mecralarında çektiği videolar büyük tepkiye neden oluyor. Son olarak Pakistan uyruklu bir göçmenin İstanbul'da çeşitli yerlerde kadınları videoya alması üzerine gözaltına alınmasının ardından başka göçmenlerin Türk kadınlarını çektiği videolar ortaya çıktı.

Boğaz turu sırasında iki Türk kızını görüntüleyen göçmenler büyük tepki gördü. Gönderinin altına Emniyet Genel Müdürlüğü etiketlendi ve ihbar edildi. Pakistanlı ve Afgan göçmenlerin İstanbul'daki kafelerde çalışan kızları görüntüleyip paylaştıkları da tespit edildi. Yolda yürüyen kızları görüntüleyen bir Pakistanlı ise gözaltına alındı.

VAPURDAKİ TÜRK KIZLARINI VİDEOYA ÇEKTİLER
Göçmenler İstanbul'da boğazı turlarken çektikleri bir videoyu paylaştılar. Videoda göçmenlerin arkaları dönük şekilde denizi seyreden iki kadını çektikleri görülüyor. Arkaları dönük kadınları zoom'layıp işaret eden göçmenlerin daha sonra kendi aralarında güldüğü duyuluyor.

GARSONLUK YAPAN KIZI GÖRÜNTÜLEDİLER
Göçmenler bir başka videoda ise oturdukları kafeden çekim yapıyor. Paylaşılan görüntülerde kafede garsonluk yapan bir kız göçmenlerin oturduğu masaya servis sunuyor. Kıza dik dik baktıkları açıkça görülen 5 göçmenin yüzleri sırasıyla kameraya yansıyor.

Mynet

Yorumlar (12)
sss 1 ay önce
ne idi bunlar din kardeşi mi idi neydi öyle bişe idi
bide ümmet falandı herhalde
geri kalmış az gelişmiş yaratıklar
trabzonlu 1 ay önce
bunları benim elime versinler devlet bana ceza kesmesin hepsinin kafasına 1 kursun atarım yeter bıktım ülkemizde mülteci olarak yaşıyoruz DEVLETE SESLENİYORUM BUNLARI BANA VERİN BANA CEZA KESMEYİN.
Hüseyin 1 ay önce
Ğlkenin başına yeni terör örgütünün ayak izleri bunlar
sfdn61 1 ay önce
Ensardır onlar, onlar. Yakında, bu sinemalarda...
61ahmet61 1 ay önce
Ne diyelim.Birilerinin içine siniyorsa mesele yok.
Mete 1 ay önce
Daha bunlar iyi günleriniz, siyasal islamın bize soktuğu kazığın büyüklüğünü hep birlikte göreceğiz.
Sıradan Vatandaş 1 ay önce
Mülteci olmak önemli değil adam olun adam.
mehmet 1 ay önce
Bakin bunlarin hic bir sucu yok, suclu bunlari ulkeye gizlice sokanlarda...
wat 1 ay önce
gizlice mi?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@