Onur Özbizerdik kurşun yağdırdı iddiası!

'Küçük baba' olarak tanınan Onur Özbizerdik, İstanbul Ulus'ta bulunan bir gece kulübüne kurşun yağdırdıktan sonra silahını olay yerine bırakarak kayıplara karıştı.

Yaşam 13.03.2017, 09:16
Onur Özbizerdik kurşun yağdırdı iddiası!
Yer altı dünyasının tanınan isimlerinde Alaadin Çakıcı'nın üvey oğlu olan ve 'küçük baba' olarak bilinen Onur Özbizerdik, İstanbul Ulus'ta bulunan bir gece kulübüne kurşun yağdırdıktan sonra silahını olay yerine bırakarak kaçtı.

"ŞAZİ NEREDE?"

İddiaya göre daha 10 gün önce 7.5 yıl hapse mahkûm olan Özbizerdik, önceki gece saat 00.30 sıralarında Ulus'taki bir gece kulübünden çıktı. Ve mekânın valesinden kendisini Ortaköy'e bırakmasını istedi.
Bunun üzerine vale ayarladığı bir araçla Özbizerdik'i, gitmek istediği gece kulübüne götürdü. Arabadan inmeyen Onur Özbizerdik, mekân önünde bekleyen kişiye "Şazi nerede?" diye sordu.

MEKANA KURŞUN YAĞDIRDI

'Bilmiyorum' yanıtı alınca silahını çeken Özbizerdik, mekâna art arda ateş etmeye başladı. Daha sonra Glock marka silahını da olay yerinde bırakarak aynı araçla olay yerinden ayrılan Özbizerdik, Ortaköy Mezarlığı'nda otomobilden inip kayıplara karıştı.
Saldırının ardından soruşturma başlatan Organize Suçlar ve Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Özbizerdik'in peşine düştü. (Kaynak: Habertürk)


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
fatih 4 yıl önce
adam resmen suc makinasi onune gelene kursun yagdiriyo iki ay yatip cikiyo nasil bir is bu anlamak mumkun degil

Gelişmelerden Haberdar Olun

@