Of'tan Bakan'a Kemençeli türkü!

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik için Trabzon’un Of ilçesinde yaşayan bir grup genç kemençeli türkü besteleyerek sosyal medyada paylaştı. Türküyü sosyal medya hesabından paylaşan Bakan Çelik, gençlere teşekkür etti.   Oflu 7 genç, yeni hüküme

Yaşam 01.12.2015, 17:42
Of'tan Bakan'a Kemençeli türkü!
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik için Trabzon’un Of ilçesinde yaşayan bir grup genç kemençeli türkü besteleyerek sosyal medyada paylaştı. Türküyü sosyal medya hesabından paylaşan Bakan Çelik, gençlere teşekkür etti.
 
Oflu 7 genç, yeni hükümette Gıda ve Tarım ve Hayvancılık Bakanı olarak görev alan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik için kemençe eşliğinde türkü besteledi. Oflu gençlerin hazırladığı türküde aslen Karadenizli olduğu hatırlatılan Bakan Çelik ile tarımı ayağa kaldıracağı ifade edildi.
 
Bakan Çelik, sosyal medyada da beğeni toplayan çalışmayı, 'Oflu hemşehrilerime desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Çalışacağız ve inşallah başarılı olacağız. Allah mahcup etmesin' notuyla kendi twitter hesabından da paylaştı.
 
oflu-genclerden-bakan-celike-kemenceli-turku-_7921_dhaphoto1.jpg
 
oflu-genclerden-bakan-celike-kemenceli-turku-_7921_dhaphoto2.jpg
 
oflu-genclerden-bakan-celike-kemenceli-turku-_7921_dhaphoto3.jpg
 
 
 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@