Müsteşar Yardımcısı Büyük’ten, Başkan Kutlu’ya Ziyaret

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Yusuf Büyük ve beraberindeki UNICEF heyeti, Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu'yu makamında ziyaret ederek, Adıyaman'daki Suriyeli öğrencilerin durumu hakkında fikir alışverişinde bulundu. Türkiye'deki, Suriy

Müsteşar Yardımcısı Büyük’ten, Başkan Kutlu’ya Ziyaret

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Yusuf Büyük ve beraberindeki UNICEF heyeti, Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu'yu makamında ziyaret ederek, Adıyaman'daki Suriyeli öğrencilerin durumu hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Türkiye'deki, Suriyeli öğrencilerin eğitiminden sorumlu olan Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Yusuf Büyük, beraberinde UNICEF yetkilileri ve İl Milli Eğitim Müdürü Seyfi Özkan ile birlikte Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu'yu makamında ziyaret etti. Adıyaman'da yaşayan ancak okula gidemeyen Suriyeli öğrencilerin durumunun konuşulduğu ziyarette, Adıyaman'da Suriyeli öğrenciler için Geçici Eğitim Merkezi kurulması için Belediye Başkanı Kutlu ile görüş alışverişinde bulundu. Müsteşar Yardımcısı Büyük, desteklerinden dolayı Başkan Kutlu'ya teşekkür etti. Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kutlu, "Ülkelerinde yaşanan iç savaştan kaçarak ilimize yerleşen Suriyeli kardeşlerimiz bizim misafirlerimizdir. Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından okula gidemeyen Suriyeli kardeşlerimiz için hazırlanan projeye destek vermek de bizim görevimizdir. Müsteşar Yardımcımızın, UNICEF heyetinin ve İl Milli Eğitim müdürümüzün ziyaretleri bizi onurlandırdı" şeklinde konuştu.

Müsteşar Yardımcısı Büyük’ten, Başkan Kutlu’ya Ziyaret

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler