Muhtarlar Gümrükçüoğlu'na teşekkür etti,

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Şalpazarı ilçesinde mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelerek ilçede yapılan ve yapılacak olan çalışmaları masaya yatırdı. Toplantıda yaptığı değerlendirmede Trabzon’un tüm ilçe

Muhtarlar Gümrükçüoğlu'na teşekkür etti,

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Şalpazarı ilçesinde mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelerek ilçede yapılan ve yapılacak olan çalışmaları masaya yatırdı.

Toplantıda yaptığı değerlendirmede Trabzon’un tüm ilçelerinin, tüm mahallelerinin sorunlarına vakıf olduklarını kaydeden Başkan Gümrükçüoğlu, “Trabzon’umuzun özellikle kırsal mahallelerinde karşımıza çıkan sorunlar aynı: Yol, altyapı ve içme suyu. Bu noktada Büyükşehir Belediyesi olarak çok yoğun çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Çünkü bizim bir hedefimiz var. Trabzon’umuzu, ülkemizin en yaşanılabilir şehri yapmak istiyoruz. Bu nedenle bu yıl asfaltlama çalışmalarımıza Mayıs ayının ilk haftasında başladık. Ve bu çalışmalarımız hava şartları el verdiği sürece devam edecektir. Yıl boyunca çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Asfaltlama çalışmalarına ek olarak betonlama çalışmaları da gerçekleştirdik. Trabzon genelinde tam 20 milyonluk yol betonlaması yaptık, yapıyoruz. İçme suyu ve alt yapı alanında da TİSKİ çalışmalarımızı sürdürüyor. Geçici çözümler değil, büyük projeli kalıcı çözümler üzerinde çalışıyoruz. Bu şekilde her yıl daha da artan bütçelerle gerçekleştireceğimiz çalışmalarla Şalpazarı’mızın, Trabzon’umuzun sorunlarını ortadan kaldıracağız. Bizim hedefimiz budur” diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, yaptığı değerlendirmenin ardından muhtarlardan mahallelerin taleplerini tek tek dinledi. Bu yıl mahallelerinde gerçekleştirilen çalışmalardan ötürü memnuniyetlerini ifade eden muhtarlar, yapılması gereken çalışmaları arz ederken Başkan Gümrükçüoğlu, belli bir program dâhilinde, zaman için muhtarların ifade ettikleri sorunları ortadan kaldıracaklarını kaydetti. 

dsc_6271.jpg

dsc_6281.jpg

 

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler