banner526

banner535

Mehmet Atalay Trabzon’da

Trabzon’un yetiştirdiği en önemli bürokratlardan biri olan Gençlik ve Spor ile Basın İlan Kurumu eski genel müdürü Mehmet Atalay bayram öncesinde dinlenmek üzere Trabzon’a geldi. Atalay programında bir değişiklik olmaz ise bayrama kadar köyünde istirahat

Yaşam 14.07.2015, 10:44
Mehmet Atalay Trabzon’da

Trabzon’un yetiştirdiği en önemli bürokratlardan biri olan Gençlik ve Spor ile Basın İlan Kurumu eski genel müdürü Mehmet Atalay bayram öncesinde dinlenmek üzere Trabzon’a geldi. Atalay programında bir değişiklik olmaz ise bayrama kadar köyünde istirahat edecek ve buradaki yakınlarıyla görüşecek.

Geçirdiği kalp krizinin ardından İstanbul’da ameliyat edilen ve uzun bir süredir tedavisi süren Atalay, doktorlarının da izniyle köyünde bayramını geçirmek için Trabzon’a geldi.

Bayrama kadar köyünde istirahat edecek olan Atalay akraba ve dostlarıyla da burada buluşacak bayramdan sonra ise Trabzon’da bir dizi ziyaret yapacak, Trabzon’daki dostlarıyla buluşacak.

Atalay’ın sağlığına kavuştuğu ve yavaş yavaş eski temposuna yaklaştığı belirtiliyor.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Cevdet Aydın istanbul 5 yıl önce
Tekrar ALLAH SİFA versin sayın MEHMET Bey'e,bu güne kadar TRABZONA ve OFA en cok yatirim yaban kişi MEHMET ATALAY'A her zaman sonsuz TEŞEKKÜR ediyoruz,,,,bazıları sadece LAF üretiyor AMA sayın MEHMET BEY laf değil iş ve YATİRİM üretti TÜRKİYEYE MEHMET bey gibi bir taha GELMEZ.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@