Koca cinnetinde ölü sayısı 3’e yükseldi

Aksaray’da cinnet getiren kocanın vurduğu kayınvalide de hastanede hayatını kaybetti.Olay, Aksaray’ın Ortaköy ilçesine bağlı Kümbet köyünde iki gün önce meydana gelmişti. Edinilen bilgiye göre, 15 gündür ayrı yaşadığı eşi Gonca Özbulduk (31) ve çocukların

Yaşam 13.07.2015, 12:10
Koca cinnetinde ölü sayısı 3’e yükseldi

Aksaray’da cinnet getiren kocanın vurduğu kayınvalide de hastanede hayatını kaybetti.

Olay, Aksaray’ın Ortaköy ilçesine bağlı Kümbet köyünde iki gün önce meydana gelmişti. Edinilen bilgiye göre, 15 gündür ayrı yaşadığı eşi Gonca Özbulduk (31) ve çocuklarını almak için kaynanası Sevda Yazgı’nın (60) evine giden Hakan Özbulduk (29), burada eşini alamaması nedeniyle tartışma yaşamış ve tartışmanın üzerine yanında getirdiği silahla eşi Gonca Özbulduk (31), kayınvalidesi Sevda Yazgı ve kayınbiraderinin eşi Filiz Yazgı’yı (32) kurşun yağmuruna tutmuştu. Olayın ardından Gonca Özbulduk ve Filiz Yazgı olay yerinde can verirken, ağır yaranan kayınvalide Sevda Yazgı 112 Acil Yardım ekiplerince Aksaray Devlet Hastanesi’ne kaldırılmıştı. 2 gündür hastanede tedavi gören Sevda Yazgı bugün yaşam mücadelesine yenik düşerek hayatını kaybetti.

Filiz ve Gonca’nın cesetleri gönderildikleri Ankara Adli Tıp’tan bugün köye gelirken, cenazeler sabah erken saatlerde köy mezarlığında toprağa verildi.

Olayın ardından jandarmaya teslim olan Hakan Özbulduk ise bugün çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu. Hakan Özbulduk’un, olay günü Kayseri’den yakınları ile birlikte geldiği, daha sonra cinayeti işledikten sonra 6 aylık Ayaz bebeğini alarak köyden kaçtığı öğrenildi. Ardından Hakan Özbulduk’un 6 aylık bebeğini yakınlarına vererek Kayseri’ye gönderdiği ve jandarmaya teslim olduğu belirtildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@