Kadın öğretmen,kız öğrencisini....

Kağıthane'de bulunan bir ticaret meslek lisesinde 2 yıllık sözleşmeli beden eğitimi öğretmeni olan sanık Elif C.'nin, mağdure olan öğrencisi B.Y.'ye cinsel ilgi duyarak, okulun spor odasında baş başa kaldıklarında da devamlı dudaklarından öptüğü öne sürül

Kadın öğretmen,kız öğrencisini....

Kağıthane'de bulunan bir ticaret meslek lisesinde 2 yıllık sözleşmeli beden eğitimi öğretmeni olan sanık Elif C.'nin, mağdure olan öğrencisi B.Y.'ye cinsel ilgi duyarak, okulun spor odasında baş başa kaldıklarında da devamlı dudaklarından öptüğü öne sürüldü.

EVİNE GÖTÜRMÜŞ...

Savcılığın iddianamesinde zaman zaman da mağdure olan kız öğrencisine cinsel davranışlarda bulunduğu, geçtiğimiz yıl öğretmen Elif C.'nin, kız öğrencisi B.Y.'i evine götürerek cinsellik yaşadıkları belirtildi. Daha sonra ise gerek okulda gerekse dışarıda sanık Elif C.'nin tacizlerinin öğrencisi B.Y'ye karşı devam ettiği ileri sürüldü.

BABASI ŞİKAYETÇİ OLDU

İddianamede genç kızın babasının şikayetçi olduğu belirtilirken, babanın ifadesinde, "Kızım olanları bana anlattı. Kızım kendisi istemediği halde beden eğitimi öğretmeninin tacizlerini çoğaldığını söyledi. Kabul etmediği zamanlarda ise kendisine vurduğunu, hakaretlerde ve tehditlerde bulunduğunu anlattı. Kızımın mağdur olmasından dolayı şikayetçiyim. Uzlaşmak istemiyorum" dedi.

SUÇLAMALARI REDDETTİ

32 yaşındaki öğretmen Elif C. ise savcılıkta suçlamaları kabul etmeyerek, "Öğrencim olan B.Y. ile herhangi bir ilişkim olmadı. Esas kendisi bana duygusal ve cinsellik anlamında hayrandı. Ancak bana karşı fiili olarak herhangi bir söz, temas yada sarkıntılık eylemi olmadı. Bana iftira atması için bir sebebi yoktur. İddialar asılsızdır, suçlamaları kabul etmiyorum." dedi.

İddianamede, Elif C. hakkında, "Çocuğun birden çok kez basit cinsel istismarı" suçundan 4,5 yıldan 12 yıla kadar hapisle yargılanması istendi.

 

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER