banner192

İstanbul Emniyeti'nde büyük değişim!

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde beklenen yaz dönemi il içi müdür tayinleri gerçekleşti. Bir çok ilçe müdürü değişirken, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube birimlerine bağlı müdürlüklerde değişim olmadı.Yaşanan değişimlerde, Terörle Mücadele Şube

İstanbul Emniyeti'nde büyük değişim!

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde beklenen yaz dönemi il içi müdür tayinleri gerçekleşti. Bir çok ilçe müdürü değişirken, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube birimlerine bağlı müdürlüklerde değişim olmadı.
Yaşanan değişimlerde, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Tanık Koruma Şube Müdürlüğü ve Bomba İmha Şube Müdürlüğü'nden sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcılığı'na, Terörle Mücadele Şube Müdürü Mustafa Çalışkan'ın getirilmesi dikkat çekti. Mustafa Çalışkan'ın yerine ise Terörle Mücadele Şube Müdür Yardımcısı Kayhan Ay getirildi.
 
BASIN HALKLA İLİŞKİLER ŞUBESİNE KADIN MÜDÜR
Emniyet müdür değişikliklerinde bir diğer dikkat çekici değişiklik da Basın Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü'nde gerçekleşti. Basın Halkla İlişkiler Şube Müdürü Seylan Demir, İkmal Şube Müdürlüğü'nde görevlendirilirken, 4'üncü sınıf Emniyet Müdürü Esma Zeyrek Şirin Basın Halkla İlişkiler Şube Müdürü oldu. Şirin, daha önce Özel Güvenlik Şube Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekteydi.
 
İL EMNİYET MÜDÜR YARDIMCILARI DEĞİŞTİ
İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde yapılan tayinlerle il emniyet müdür yardımcılığı görevlerinde de değişiklik yapıldı.
 
Yapılan değişiklikle,
2. Sınıf Emniyet Müdürü İbrahim Dereboylu, Fatih, Zeytinburnu, Bayrampaşa ve Esenlerden sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına,
2. Sınıf Emniyet Müdürü Dursun Küçükyılmaz Eyüp, Kağıthane ve Şişli'den sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına,
2. Sınıf Emniyet Müdürü Levent Yapraklı, Beşiktaş ve Sarıyer'den sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına,
2. Sınıf Emniyet Müdürü Selami Türker Küçükçekmece, Esenyurt, Başakşehir ve Avcılar'dan sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına,
2. Sınıf Emniyet Müdürü Celal Yılmaz; Çatalca, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Silivri'den sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına;
2. Sınıf İl Emniyet Müdür Yardımcısı Cengiz Demircan; Bakırköy, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar'dan sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına,
2. Sınıf İl Emniyet Müdür Yardımcısı Haydar Karsavuran; Gaziosmapaşa, Sultangazi ve Arnavutköy ilçe emniyet müdürlüklerinden sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına,
2. Sınıf Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan; Pendik, Kartal, Tuzla, Sultanbeyli ilçe emniyet müdürlükleri ve Sabiha Gökçen Havalimanı Şube Müdürlüğü'nden sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına,
2. Sınıf Emniyet Müdürü Turgay Aytepe; Üsküdar, Beykoz, Ataşehir ilçe emniyet müdürlükleri ve Bakım Onarım, Boğaz Köprülerini Koruma, Toplum Destekli Polislik Şube müdürlüklerinin yanısıra İş Sağlığı Güvenliği Büro'sundan sorumlu emniyet müdür yardımcılığına,
3. Sınıf emniyet müdürü Kıvanç Demir; Ümraniye, Çekmeköy, Sancaktepe ve Şile ilçe emniyet müdürlüklerinden sorumlu emniyet müdür yardımcılığı vekilliğine,
2. Sınıf emniyet müdürü Metin Alper; Koruma Şube, Trafik Denetleme, Bölge Trafik, Genel Denetleme ve Hassas Bölgeleri Koruma şube müdürlüklerinden sorumlu emniyet müdür yardımcılığına,
2. Sınıf Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan Asayiş; Önleyici Hizmetler, Güven Timleri, Çocuk ve Olay Yeri İnceleme şube müdürlüklerinden sorumlu emniyet müdür yardımcılığına,
2. Sınıf Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici; Güvenlik, Foto Film ve Spor Güvenliği şube müdürlüklerinden sorumlu emniyet müdür yardımcılığına,
2. Sınıf Emniyet Müdürü Mustafa Şahin; Personel, Hukuk İşleri, Koordinasyon ve Haberleşme, Strateji Geliştirme ve Eğitim şube müdürlüklerinden sorumlu emniyet müdür yardımcılığına,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Salih Duysak; Sosyal Hizmetler, Muhabere, Bilgi İşlem, Pasaport, Yabancılar ve Polis Evi şube müdürlüklerinden sorumlu emniyet müdür yardımcılığı vekilliğine,
2. Sınıf Emniyet Müdürü Ali Türedi; Özel Güvenlik, Silah ve Patlayıcı Madde, Dış İlişkiler, İnterpol, Deniz Limanları ve Turizm şube müdürlüklerinden sorumlu emniyet müdür yardımcılığına,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Bahattin Küçük Mali Suçlarla Mücadele, Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele ve Siber Suçlarla Mücadele şube müdürlüklerinden sorumlu emniyet müdür yardımcılığı vekilliğine;
2. Sınıf Emniyet Müdürü Erkin Adalar Organize Suçlarla Mücadele ve Narkotik Suçlarla Mücadele şube müdürlüklerinden sorumlu emniyet müdür yardımcılığına;
2. Sınıf Emniyet Müdürü Uygar Elebaşı, Havacılık Şube Müdürlüğü'nden sorumlu emniyet müdür yardımcılığına;
2. Sınıf Emniyet Müdürü Osman Yıldırım, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nden sorumlu emniyet müdür yardımcılığına;
2. Sınıf Emniyet Müdürü Reşat Demirel İkmal; Bütçe Şube Müdürlüğü, İnşaat Emlak Şube Müdürlüğü, Ulaştırma ve Rehberlik Şube Müdürlüğü'nden sorumlu emniyet müdür yardımcılığına,
3.Sınıf Emniyet Müdürü Salih Duysak Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü, Muhabere ve Elektronik Şube Müdürlüğü, Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü, Pasaport Şube Müdürlüğü, Yabancılar Şube Müdürlüğü ve Polisevi Şube Müdürlüğü'den sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına,
2. Sınıf Emniyet Müdürü Ali Türedi, Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü, Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğü, Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü, İnterpol Şube Müdürlüğü, Deniz Limanı Şube Müdürlüğü ve Turizm Şube Müdürlüğü'nden sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına,
2. Sınıf İl Emniyet Müdür Yardımcısı Bahattin Küçük, Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Kaçakçılık Şube Müdürlüğü ve Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nden sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına,
2. Sınıf İl Emniyet Müdür Yardımcısı Erkin Adalar Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nden sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına,
2. Sınıf İl Emniyet Müdür Yardımcısı Uygur Elmastaşı, Havacılık Şube Müdürlüğü'nden sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına,
2. Sınıf İl Emniyet Müdür Yardımcısı Osman Yıldırım Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nden sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına,
2. Sınıf İl Emniyet Müdür Yardımcısı Reşat Demirel, İkmal Şube Müdürlüğü, Bütçe Şube Müdürlüğü, İnşaat Emlak Şube Müdürlüğü, Ulaştırma Şube Müdürlüğü, Rehberlik ve Psikolojik Denetleme Şube Müdürlüğü'nden sorumlu il emniyet müdürlüğüne
2. Sınıf İl Emniyet Müdürü Bahattin Küçük, Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü, Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nden sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına vekaleten getirildi.
Basın Protokol Şube Müdürlüğü, Özel Harekat Şube Müdürlüğü, Sivil Savunma Birimi, Evrak Arşiv Şube Müdürlüğü, İl Emniyet Polikliniği ve Özel Kalem Birimi ise doğrudan İstanbul Emniyet Müdürlüğü makamına doğrudan bağlandı.
 
ŞUBE MÜDÜRLERİNİN YERLERİ DE DEĞİŞTİ
Yapılan tayinlerle bazı şube müdürlükleri ve ilçe müdürlüklerinde de değişiklik yapıldı. Yapılan değişikliklerde il dışından gelen bazı müdürlerin şube müdürü ve ilçe müdürü olarak görevlendirilmesi de dikkat çekti.
Yapılan değişiklikle;
3.Sınıf Emniyet Müdürü Yakup Çırtlık müdüriyet emrinden Bakım Onarım Şube Müdürlüğü'ne,
4.Sınf Emniyet Müdürü Niyazi İnci Boğaziçi Köprüleri Koruma Şube Müdürlüğü yardımcısıyken şube müdürlüğüne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Halil Ejder Çelikkaya İnşaat Emlak Şube Müdürlüğü'nden Bütçe Şube Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Ali Tuna Coşkun müdüriyet emrinden, Çocuk Şube Müdürlüğü'ne,
4. Sınıf Emniyet Müdürü Cihat Dağdeviren Fatih İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığı'ndan Deniz Limanı Şube Müdürlüğü'ne,
4. Sınıf Emniyet Müdürü Gonca Lüleci Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğü'nden Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Atalay Bahar Tekir Dağ İl Emniyet Müdürlüğü'nde görevliyken Eğitim Şube Müdürlüğü'ne,
4. Sınıf Emniyet Müdürü Özgür Hüseyinoğlu Sultangazi İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığı'ndan Genel Denetleme ve Disiplin Şube Müdürlüğü'ne,
4. Sınıf Emniyet Müdürü Erhan Alemdar Ankara İl Emniyet Müdürlüğü'nde görevliyken İstanbul Emniyet Müdürlüğü Güven Timleri Şube Müdürlüğü'ne,
4.Sınıf Emniyet Müdürü Erdem Torlak, Konya İl Emniyet Müdürlüğü'nde görevliyken Hassas Yerleri Koruma Şube Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Nail Öztürk İkmal Şube Müdürlüğü'nden İnşaat Emlak Şube Müdürlüğü'ne,
4.Sınıf Emniyet Müdürü Faramuz Çetin Fatih İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığı'ndan Koordinasyon ve Harekat Şube Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Salih Şahbey Üsküdar İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığı'dan Adalar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Zafer Ağırkaya Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne ,
3.Sınıf Emniyet Müdürü Erol Öztaş Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Erdem Bursalı Polis Akademi'sinden Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Hakkı Murat Yavaş Olay Yeri İnceleme ve Kimlik Tespit Şube Müdürlüğü'nden Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne,
3.Sınıf Emniyet Müdürü Mustafa Haluk Öztürk Müdüriyet Emrinden Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Aytekin Uyar Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü'nden Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Kadir Yurtar Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü'ndeki görevinden Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Yüksel Toprak Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü'ndeki görevinden Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Murat Başıbüyük Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Cem Aslan Asiltürk Şile İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Çatalca İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne,
4. Sınıf Emniyet Müdürü Cevdet Hürol Öztürk, Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Çekmeköy İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Hakan Yılmaz, müdüriyet emrindeyken, Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Murat Şahin, Personel Şube Müdürlüğü'nden Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Ekrem Gülen, müdüriyet emrindeyken Müdürlüğü'nden Gaziosmanpaşa İl Emniyet Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Timuçin Başar, Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Ufuk Kayadelen, Polis Evi Şube Müdürlüğü'nden Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Unfan Kaya Çatalca İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Şile İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Melih Ekici Koordinasyon ve Hareket Şube Müdürlüğü'nden Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Gürkan Bakkal Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne,
4. Sınıf Emniyet Müdürü Ümit Tazecan Sancaktepe İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığı'ndan Muhabere ve Elektronik Şube Müdürlüğü'ne,
4. Sınıf Emniyet Müdürü Cem Erol Olay Yeri İnceleme Şube Müdür Yardımcılığı'ndan Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Bülent Ay müdüriyet emrindeyken Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü'ne,
4. Sınıf Emniyet Müdürü Caner Coşan Personel Şube Müdür Yardımcılığı'ndan Personel Şube Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Hilmi Korhan Zilcioğlu Turizm Şube Müdürlüğü'nden Polis Evi Şube Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Necmettin Öztürk, Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Yusuf Öz, Adalar İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Strateji ve Geliştirme Şube Müdürlüğü'ne,
4. Sınıf Emniyet Müdürü Hülya Şen, Bağcılar İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığı'ndan Turizm Şube Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Mustafa Yolcu, Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden müdüriyet emrine,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Murat Çimen Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden müdüriyet emrine,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Temel Açmalı Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, müdüriyet emrine,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Server Cengiz Stratejik Geliştirme Şube Müdürlüğü görevinden müdüriyet emrine,
4. Sınıf Emniyet Müdürü Hakan Demir müdüriyet emrindeyken Ulaştırma Şube Müdürlüğü'ne,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Bülent Öztürk, Genel Denetleme Disiplin Şube Müdürlüğü'nden müdüriyet emrine,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Kenan Eyigün Deniz Limanı Şube Müdürlüğü'nden müdüriyet emrine,
3. Sınıf Emniyet Müdürü Melih Ekici Koordinasyon ve Hareket Şube Müdürlüğü'nden Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne görevlendirildi.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.